• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Eli kokteilis: Princesė ne savo noru  4 

Autorius: Bazilė
2011-02-04 14:00:00

Eli kokteilis: Princesė ne savo noru
Dreamstime nuotr.
Ar visi turime rengtis vienodai? Prisimenu, mokyklos uniformą daugelis laikė didžiuliu privalumu. Na, gal išties patogiau rengtis taip, kad pataikytum koja kojon su visuotinai priimtomis normomis. O jei taip dar pasistengi neišlipdama iš tų uniforminių rėmų pamindyti ant kulnų mados tendencijoms – apskritai nuostabu! Taip galima virtuoziškai išmokti laviruoti normų ir įgeidžių slalome. Gaila tik kad niekas to mados-normos slalomo neįtraukia į olimpinių rungčių sąrašą – pasižiūrėti būtų į ką. Ir skambėtų neprastai: olimpinės mados savaitė...

Tiek to, šiandien – ne apie tai. Šiandien susimąsčiau apie kitokias uniformas. Tas, į kurias mus bando įsprausti parduotuvės. Mielieji, išduokit paslaptį – gal žinote, kas su jomis ne taip?

Man pačiai nereikia specialiai atlikinėti jokių socialinių apklausų. Lygiai 10 iš dešimties bičiulių, su kuriom pastaruoju metu plepėjau apie pardavimus, išpardavimus ir nenusipirkimus, pasiguodė: parduotuvėse rūbų daug, bet išsirinkti – neįmanoma! Ir visai ne todėl, kad būtų pernelyg kaprizingos. O todėl, kad viskas beviltiškai vienoda.

Nagi, pamėginkite dabar surasti paprastą sijoną, kuris būtų vienspalvis, bet ne juodas (mano spintoje jau kabo 3 juodi, pasigailėkite!!!), aukščiau kelių, bet ne ultra mini (dėl Dievo meilės, ketinu su juo ne tik defiliuoti, bet ir sėdėti, pasilenkti, pritūpti ir atlikti visus kitus natūraliai žmogui įprastus kūno judesius), paprastas, bet nepaversiantis manęs solidžia tetule. Ak, tiesa, ir dar: pastaruoju metu esu alergiška violetinei spalvai, tad nors parduotuvių virtinos ir pilte pripiltos šios spalvos, aš be jos ketinu kaip nors apsieiti.

Deja, pavaikštinėjusi po parduotuves supratau, kad toks, atrodytų, paprastas mano noras – iš tikrųjų titaniškų pastangų verta užduotis, kaip atvežti iš užjūrio Raudonąją gėlelę, atgabenti gruodžio mėnesį į rūmus žibučių ir panašūs pasakose girdėti princesių kaprizai.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
tiesa
2011-02-05 13:12:05
super straipsnis, butent taip ir yra. As jau pora metu ieskau kelniu, paprastu, kurios tiktu ir i darba, bet nebutu super kostiumines, ir i gatve. Del savo figuros subtilybiu, siauruciu imti negaliu, o daugiau jokiu ir nera. Arba kelnes su kantu tetulems, arba siaurutes, kurios man visai netinka.
baisa
2011-02-05 13:11:26
visiska teisybe. nes gal parduotuviu savininkai priprate, kad vistiek pirks, juk prestizas nesioti firminius drabuzius, kad ir esi gatveje vienas is desimties su tuo paciu sijonu :D ir kol zmones perka, tol ir ves tokius vienodus drabuzius.

o kad kartais pigiau islekti apsipirkti uzsienyje, tai tiesa. pvz bilietus i bremena pirmyn atgal buvo galima gauti uz 100 lt su ryanair, is oro uosto iki miesto centro tramvajum 1 euras. nakvyne 10 euru. parduotuviu yra, bet ne per daugiausia ir kai buna ispardavimai (tie tiktieji, o ne sitie pasityvciojimai kaip LT) galima gerokai sutaupyti ir dar miesta pamatyt :)
Gabrielė
2011-02-04 18:21:19
Kas tiesa, tas tiesa! Tik aš dievinu violetinę - baklažaninę spalvą ir, deja, vakar nusiaubiau šimtus parduotuvių ieškodama violetinių batelių ir radau tik du violetinių batelių modelius. Šaunu, kad vieni iš jų buvo tobuli ir tiko mano nemažai kojytei, bet, deja, asortimentu nusivyliau....