• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Eli.lt kokteilis: Apie skyrybų priežastis  16 

Autorius: Bella
2011-09-09 08:52:00

Eli.lt kokteilis: Apie skyrybų priežastis
flickr.com nuotr.
Ieškojau informacijos, kodėl žmonės išsiskiria. Radau labai daug patarimų, kaip išsaugoti šeimos židinį, kaip kurstyti aistrą lovoje. Arba kaip elgtis po skyrybų, su kokiomis problemomis susiduriama išsiskyrus ir kaip įveikti krizę, jei tu esi atstumtasis poroje. Bet vis dėl to, kodėl žmonės skiriasi?

Nesutapo charakteriai? Tradicinis pasiaiškinimas, bet kodėl gi ne. Įsivaizduokite namisėdą ir vakarėlių liūtą. Kur tokie galėjo susipažinti? Na tarkim, mokyklos šokiuose, kol buvo dar vyresnių klasių moksleiviai, kai dar nebuvo išryškėję poreikiai ir pomėgiai. Jei nerandama bendrų pomėgių, kas gali vienyti poroje? Jei pora neranda bendros televizijos laidos, bendro filmo, neturi bendrų interesų nei namuose, nei už namų sienų. Santykiai „Labas, ko nupirkti parduotuvėje“ – ar apie tokius svajojome? Čia kaip su tuo vežimu iš Krylovo pasakėčios, kai vežimą tempia į skirtingas puses gulbė, vėžys ir lydeka. Na ar toli su tokiu vežimu nuvažiuosi? O gyvenimas nestovi vietoje, tad norėtųsi, kad vežime sėdinti pora taip pat tolygiai važiuotų į vieną pusę.

Pinigai? Pinigai yra uždirbami sunkiai. Dažniausiai. Jei vienas uždirba pinigus, o kitas tik leidžia – tikriausiai nelabai glostytų širdį. O jei vienas nori namo, o kitam užtenka palapinės? Jei vienam patinka taupyti, o kitam – švaistyti pinigus. Žinoma, kad galima siekti kompromiso, bet dažniausiai tai tik teoriniai paistalai. Tarp mūsų yra maksimalistų, ir visiškai nieko nesiekiančių žmonių. Sakyčiau, abu kraštutinumai nebūtų geras variantas.

Seksas? Man juokingai skamba, kai ištekėjusios moterys aiškina, kad santuokoje tikrai ne seksas yra svarbu. Ar tikrai? Tai priminkite, prašau, dėl ko yra tuokiamasi? Ar tik ne dėl to, kad pradėti vaikus? O vaikus, brangiosios, tikrai ne gandrai nešioja. Vienintelis legalus tokio lygio malonumas ir nedarantis jokios žalos organizmui (neskaičiuojant „gamybinių traumų“) yra seksas. Be to, jeigu jis nėra toks svarbus, tai kodėl žmonės nenusisekusioje poroje retai kada būna ištikimi vienas kitam? Ar tik ne dėl to, kad santuokinė lova ne tik kad nedžiugina, bet vieną dieną supranti, kad negauni to, ko norėtum: pasitenkinimo, bučinių, glamonių, orgazmo. Įsivaizduokite aistringą moterį su vyru, kuris net nesistengia suteikti jai orgazmo – ką kalbėti apie kelis einančius vieną paskui kitą. Arba vyrą, kuris dievina 69 pozą, o žmona atsisako ją praktikuoti, nes tai amoralu! Normalu, kad toks vyras vieną dieną susiras 6 (šešetukę) arba 9 (devintukę), o moteris pasimasturbavus 100-jį kartą pasakys – viskas, gana, išeinu.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Elzė
2014-10-29 16:32:18
žiūrint kokia priežastis sukėlė per greitą baigimą. Jei tai pvz: prostatitas tai jį išgydžius ir ejekuliacija vėl turėtų būti normali.
Vilma
2014-10-27 12:18:44
ar gali vyras turintis "per greito baigimo" problemą pasveikt?
Justė
2014-10-17 10:52:19
jo gali būti kalta genetika ar psichologija, įvairūs sveikatos sutrikimai ir ligos: prostatitas, šlapinimosi trakto sutrikimai, enokrininės ligos ir t.t.