• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Eli.lt kokteilis: Ar reikia „stervologijos“ kursų?  16 

Autorius: Bella
2011-12-02 08:54:00

Eli.lt kokteilis: Ar reikia „stervologijos“ kursų?
Scena iš filmo "Esminis instinktas"
„Stervologija“ – kursai kalėms. Iškart atsiprašau visų už šito žodžio vartojimą, bet nesuradau atitikmens geriausiai nusakančio šio pavadinimo esmės.

Po Miledi pasibaisėjusio tono Ar vyrai dievina kales? pasiskaičiau komentarus, ir susimąsčiau: nejaugi tikrai taip bloga būti kale? Panaršius internete atradau, kad Rusijoje netgi organizuojami „stervologijos“ kursai. Hm... Tikrai norėčiau įkišti ten nosį ir aš. Manau, kad referuojamas tokio pobūdžio paskaitas ir jūs mielai paskaitytumėt: vienos todėl, kad pabumbėti ir parėkauti, kitos – slapčia pasimokyti. Kodėl slapčia? Nes gyvename Lietuvoje ir blogoms mergaitėms nėra vietos Marijos žemėje.
 
Pirmąkart užsimaniau būti kale tuomet, kai mano nusižiūrėtą berniuką nuviliojo kita. Ir patikėkite – ji tikrai nebuvo už mane gražesnė, protingesnė ar kokia kita –esnė. Ji paprasčiausiai pasistengė būti šalia jo. Reikia veikti dabar ir čia, nes tavo saldainį gali „nušvilpti“ kažkas esantis šalia tavęs.

Ir čia kalba ne tik apie meilės istorijas: tas pats galioja ir darbui, ir karjerai, ir asmeniniam gyvenimui, ir netgi būnant parduotuvėje griebiant paskutinę akcijinę prekę. Bet suprantu, kad vis dėl to meilės srityje ši tema yra aštriausia ir labiausiai viliojanti.

Tiesa, neužtenka vien tik apsiauti aukštakulniais, pasidaryti nepriekaištingą makiažą ir šukuoseną, apsitempti suknele – kalė turi apsigyventi tavo širdyje ir tapti gyvenimo būdu. Taigi, kas yra kalė?

Išvaizda. „Jei neatsimeni, kokia suknele buvo apsivilkusi moteris, tačiau ji atrodė puikiai, vadinasi, ji buvo apsirengusi tobulai“. Vyrai negali to nepastebėti. Jų net kojos tai pastebi – jie akimirksniu atsiduria prie tokios moters. O daugumai moterų, pamačius idealiai pasipusčiusią konkurentę, užverda kraujas, išmuša raudonis ir jos jau mato „multiką“, kaip ji guli su jos vyru. Niekšė. Kalė. Stop! Kas trukdė ta kale tapti pačiai?

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
gazelė
2011-12-05 12:06:51
nu žiauru, jei moterys tikrai taip mąsto ir "dėl 3 metus nenupirktų naujų apatinių" išeina neištikimaut :D . Beje o ko ji jų nesiperka pati, nejau tokia bejėgė, kad savim pasirūpint negali :) ??? Kažkokios nuotrupos piktų moterų (o gal net ir šiek tiek vyrų) minčių, kurie nebežino, kur jų laimė ir su kuo ji valgoma. Liūdna... Jei nesi laimingas su savim, su kitu tokiu irgi netapsi. Jei nesi laimingas savyje, papimpintas irgi laimingesniu netapsi. Mano galva minėtas sterviškumas tėra egoizmo išpopinimas. Nu labai abejoju ar kas per egoizmą yr tapęs laimingesniu, visad, regis, atvirkščiai...
Vienok pati būdama mama, namų šeimininke, jau dešimtį metų ištekėjusia už savo vyro galiu pasakyt, kad noro kazkaip keistis,prisimint ir zavinguma ir moteriskuma man įpučia visai kiti dalykai ir su stervom, kalėm ar dar kažkuo tai visai neturi nieko bendro. Po pasistervinimo trumpų epizodų (o tokių yra buvę) beliko nemalonus ataskonis ir nekoks prisiminimas ;) . Gal pradžiai pakaktų ištikrųjų pamilti ir imti gerbti save?... tada žiūūū ir kiti... myli ir gerbia... ir be kalių ir be konkolų tarp kojų :DDDDD
Jurachka ;)
2011-12-05 11:11:25
as tai siaip manau, kad viskas priklauso nuo gyvenimo patirties. Jaunas zmogus dazniausiai viska piesia rozinemis spalvomis, o stai tas, kuris gyvenime yra daugiau ar maziau nudeges, masto visai kitaip. Skaitant kokteilius tai labai akivaizdziai matosi, bet kartu ir yra labai normalu. Kitas dalykas, kaip ta patirti isnaudosi - daugelis ir po skaudziu nudegimu naiviai tikisi atrasti gyvenimo meile ir pilnatve, o stai kita gali pradeti elgtis kaip tikra kale, bijodama nudegti. To dar betruktu, kad Lietuvoje mokintu stervom buti Gi ir taip kas antra tokia be jokiu pamoku
as
2011-12-05 00:14:28
bella PAGARBA TAU!