• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Eli.lt kokteilis: Ar tekėsi už manęs?  2 

Autorius: Miledi
2011-05-13 08:01:00

Eli.lt kokteilis: Ar tekėsi už manęs?

Tą saulėtą pavasario dieną, kai paukščiai lyg susitarę čiulbėjo gražiausias giesmes iš savo repertuaro, o saulė tvieskė primindama apie gražiausią metų mėnesį, mano princas, netikėtai pasigrobęs mane iš mano namų, kur manęs laukė torto kepimas ir vaišių ruošimas mano gimtadienio proga, užrištomis akimis nusivedė mane į rojaus kampelį mūsų gimtajame mieste.


Akimirka, kai brangiausias žemėje Žmogus man pasakė „gali atsimerkti“ buvo pati įspūdingiausia ir jos aš nepamiršiu visą savo gyvenimą. Pramerkusi akis aš pamačiau geltonų pienių pievą, žydinčias ievas ir alyvas, ošiančius aukštaūgius medžius ir Jį, priklaupusį ant vieno kelio ir žvelgiantį į mane savo giliomis ir mylinčiomis akimis.


Kiek kartų aš svajojau apie šią akimirką... Kaip dažnai aš braukdavau ašarą romantiško filmo metu, kai svajonių jaunikis peršasi paprastai mergaitei ir kaip dažnai prieš miegą mintyse dėliodavau tą žodį „taip“, kad jis, kada nors gyvenime, nuskambėtų idealiu balseliu. Visa tai atrodė tolima ir nepasiekiama... Tačiau dabar...

 

Dabar štai, mano Žmogus, priklaupęs ant vieno kelio, žvelgdamas į mane savo giliomis ir mylinčiomis akimis klausia manęs ar už jo tekėsiu. Nė sekundėlę nepamąsčiusi, virpančiu balsu aš atsakau „taip“ ir apsivijusi jo kaklą rankomis, beprotiškai susigraudinusi imu jį bučiuoti. Šią jautrią akimirką ašaros liejosi upeliais, tačiau dėl jų man nebuvo nė kiek gėda. Susijaudinusi aš didžiavausi Juo – žmogumi, kuriam pažadėjau savo širdį. Kelios akimirkos nuostabiame slėnyje ir mes jau kiti... Užauginę ir subrandinę savo meilę, vis dar susigraudinę, bet širdyje besišypsantys – sužadėtiniai. 


Mielieji Eli.lt skaitytojai, pakelkime šampano taures už amžiną dviejų jaunų širdžių meilę!


Visada Tave mylėsiu.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
klik
2012-06-25 11:33:05
Paprastas darbelis! Registruojatės šia nuoroda http://www.twodollarclick.com/index.php?ref=edzius peržiūrite kelis puslapėlius ir gaunate už tai tikrai nemažus pinigus. Taip pat galite registruotis ne tik šiame, bet ir kituose puslapiuose, kurie veikia taip pat, tik uždirbti dar daugiau duoda! http://www.50dollarclick.com/?ref=edzius , http://www.milliondollarbuxx.com/?ref=edzius , http://www.25dollarclick.com/?ref=edzius . Patikėkit tai tikrai neapgailėtini keli centai. Žinoma, reikia šiek tiek pakentėti, kol gauni pirmuosius pinigėlius, bet jau kai gauni, tikrai jautiesi savimi patenkintas ir nenusivylęs, kad nepabijojai rizikuoti ir skirti kelias minutes savo laisvo laiko. Sėkmės!
Eva
2011-05-13 08:36:21
Kaip tai susišaukia su praeitos savaitės Eli.lt kokteiliu... Kai parašyta - lyg ir banalu, bet kai realiai tai išgyveni... kažkas nepaprasto. Ką ir bepridursi - SVEIKINU!!!