• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Eli.lt kokteilis: Be komentarų!  5 

Autorius: Miledi
2011-09-16 07:58:00

Eli.lt kokteilis: Be komentarų!

Buvo laikas, kai sėdau rašyti pirmąją savo publikaciją... Jaučiausi nepatyrusi, nieko neišmaniau apie nuotraukų įkėlimą prie straipsnio, nemokėjau paruošti pranešimo spaudai ir deramai suredaguoti teksto.


Kai namiškiams vieną dieną per pusryčius pasakiau: „būsiu žurnaliste“ – jie labai nudžiugo. Pagaliau išsipildė dukros svajonė! Tačiau ar tądien aš viską gerai apsvarsčiau? Ar tada aš suvokiau, kad kasdien, parašiusi krūvą straipsnių, aš sulauksiu atgalinio ryšio ir kad jis gali manęs netenkinti?


Ir štai – pirmoji publikacija jau pasiekiama skaitytojams. Atnaujinu puslapį kas kelias akimirkas, vis laukiu komentarų, vis laukiu liaupsių, pati sau tekstą skaitau tūkstantį kartų ir su kiekvienu kartu jis man atrodo vis tobulesnis... tiesiog auksas! O dabar dar tą auksą gali skaityti ir visi internautai...


Paskubomis papietauju, nervingai išgeriu latte nė nepajusdama jos skonio ir vėl lekiu tikrinti komentarų. O taip! Yra! Vienas komentaras. Įsivaizduojate? Kažkas pakomentavo mano straipsnį! Mano nuostabiąją publikaciją, prie kurios dirbau ne vieną dieną. Cituoju: „Kažkoks briedas“. Kas??? Nesupratau! Raudonis nuplieskia mano skruostus. Kaip tai briedas? Ką komentatorius sau leidžia?


Patikrinu straipsnį dar po valandos – vienas tas pats nelemtas komentaras, sugadinęs man visą dienos nuotaiką, vis dar gėdingai pūpso. O jei jį pamatys mano redaktorė? Ar iškart mane išmes iš darbo, kad neįtikau skaitytojams,  ar palauks dar kelių fiasko?
Tokia buvo mano pirmoji žurnalistinė patirtis, ilgai man išlikusi atmintyje.


Tačiau laikas bėga. Internetinė žiniasklaida – itin greita. Čia žurnalistai straipsnius kepa daug greičiau už močiutes, kurios kepa blynus savo anūkams. Per dieną parašyti dešimt straipsnių – vienas juokas. O jei dar greta dirbanti kolegė atostogauja, tenka kartais užmesti akį ir į jos kompiuterį bei patikrinti einamą naujienų srautą.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
as
2011-09-16 18:33:39
oi kaip linksmai - super, ypač pabaiga
Miledi
2011-09-16 10:04:15
:))))))
Eva
2011-09-16 09:49:20
Pajuokavau su ankstesniu komentaru. Iš tikrųjų tai šaunuolė, Miledi, labai fainai parašei. Puikiai atitinka mano mintis, kai FB suerzino durni komentarai prie mano minčių...