• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Eli.lt kokteilis: Elito karai be zvonkių ir mijų  6 

Autorius: Miledi
2012-05-11 07:08:00

Eli.lt kokteilis: Elito karai be zvonkių ir mijų
Spindinti šypsena, aukštakulniai bateliai, dirbtinių saulės spindulių nugairintas kūnas, pozavimas prie fotoobjektyvus kiekviename sostinės vakarėlyje — štai kuo kvėpuoja Lietuvos elitas!

Viename vakarėlyje buvo baisiai nuobodu. Tiesa, nuotaiką kėlė kelios šviesios asmenybės (taip vadinu šviesiaplaukes merginas). Ilgai stebėjau kaip jos viename sostinės kokteilių bare maukė nemokamus kokteilius, pozavo prieš fotografą, medžiojantį saldžius kadrus bulvariniam žurnalui.

Po vakarėlio, kitą rytą žvelgdama žurnalo antraštes, kuriose puikavosi viena iš šviesuolių, susimąsčiau — kaip ji ir jos draugės atrodys po gerų dešimt metelių?

Juk gerai pagalvojus (tfu, nėra čia ką galvoti, viskas kaip ant delno) balta šypsena ilgainiui nunyks, šviesūs plaukai kada nors išsišakos ir bus nebeatkuriami net ir su jų pačių reklamuojamomis grožio priemonėmis, o fotografai pradės medžioti naują šviesiaplaukę žvaigždutę.
Taigi, ar tikrai ELITU galime vadinti tai, kas pranyks jau po kelerių metelių?  Ar tikrai Lietuvėlė turėtų didžiuotis tuo, kas laikina ir yra sukurta labai gerų ryšių su visuomene atstovų?

Jei kas nors manęs paklaustų, ką laikau elitu, drąsiai atsakyčiau: tuos žmones, kurie spindi ne dirbtinėmis šypsenomis ir pripūstomis krūtinėmis, o savo vidumi! Kiek daug gražių (ir išore, ir vidumi) žmonių sėdi užsidarę konservatorijoje ir zubrina tą patį kūrinį pianinu jau kelis metus, kad vieną vienintelį kartą, per savo pasirodymą Filharmonijoje nesusimautų ir nepatirtų fiasko... Kiek daug šokėjų mintinai mokosi ir skaičiuoja šokių žingsnelius prieš pasirodymą didžiojoje scenoje... Pasirodymas didžiojoje scenoje jiems ne kasdienybė, o didžiulis įvykis!

Pažiūrėkit, Žuvėdra skina laurus ir šiam kolektyvui nereikia jokių skandalų, kad būtų populiarūs! Anava, Evelina Anusauskaitė - viena talentingiausių lakštingalos balsu suokiančių mergina nesukelia atsitiktinio sekso skandalų ir nesipuikuoja ant bulvarinių žurnalų viršelių. Jau nekalbu apie vyresnio amžiaus žmones, kurie yra ŽINOMI dėl savo pasiekimų. Žaviuosi Juriju Smoriginu. Na tai kas, kad pastaruoju metu liaudyje jis žinomas kaip vienas iš TV rėksnių, tačiau ar jūs matėte jo pasirodymus spektakliuose? Ar kada pagalvojote kaip patys atrodysite sulaukę jo metų ir ar tikrai sugebėsite padaryti špagatą? O maestro Vytautas Juozapaitis? Tai išskirtinio talento Žmogus, išėjęs į eterį tik tada, kai jau buvo pelnęs prestižinius apdovanojimus.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
tram pam pam...
2012-05-13 16:05:09
"Tiesa, nei Oksanai Pikul, nei Natalijai Zvonkei, nei Mijai, nei juo labiau Katažynai nedėkosiu... Nes jos, deja, kad ir kaip norėtų, nėra ir NIEKADA nebus Lietuvos elitu." siuos du sakinius pavadinciau siokiu tokiu izeidimu,...nors nieko neturiu nei uz jas nei pries jas,...taciau gerai pagalvojus lietuva pilna pavyduoliu, pavydi jei kam sekasi...svarbu apsikti zmones, ir nekalbu vien apie tas 4 personas...
Vera
2012-05-12 13:26:54
jo, kai pagalvoji, maža šalelė pilna smirdančių krūvelių... kaži kas bus dar po kiek laiko...
Evelina
2012-05-11 12:41:28
Cha, Lina, kas per jautrumas? Vai vai, įvardijant pavardėmis, išvadinti neelitu Zvonkę, Mią ir Pikulę - pamanykite, koks netaktas! Sakyčiau, čia dar vienas švelnesnių jų apibūdinimų žiniasklaidoje.
Tiesa, ne su viskuo straipsnyje sutinku. Jau kas kas, bet Šapras ir Smoryginas - anoks ten elitas.