• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Eli.lt kokteilis: Geriausias draugas – vyras  7 

Autorius: Miledi
2011-10-07 07:55:00

Eli.lt kokteilis: Geriausias draugas – vyras

Penktadienio rytas pradėtas puikiai: paskutinei savaitės darbo dienai puikiai nuteikiantis rytinis seksas, vėliau susitikimas su seniai matyta drauge vienoje sostinės kavinių. Kapučino, šokoladinis pyragas ir ilgas pokalbis. Jaučiuosi žvali, puikiai nusiteikusi, nė kiek nesibaiminu po pietų įvyksiančio susirinkimo darbe. Dieve, kas galėjo sugalvoti susirinkimus penktadienį?


Šį kartą akcentai – susitikimui su drauge. Kuo prasideda tipinis susitikimas su drauge? „Oi, kaip Tu puikiai atrodai“, „Tau labai tinka Tavo naujoji plaukų spalva“, „Kokie puikūs Tavo aulinukai, kur pirkai“?, „Tu nesikeiti“ ir taip toliau! Iki gyvo kaulo įkyrėjusios stereotipinės frazės, be kurių mes neįsivaizduojame bendravimo pradžios. Galima sakyti, jog šie banalūs sakiniai pralaužia ledus ir atveria neišsemiamo bendravimo okeaną. Tačiau ar tikrai mes su merginomis draugėmis galime kalbėti apie bet ką? Ar egzistuoja tikra moteriška draugystė be nusivylimo ir kartėlio? Apie viską nuo pradžių.


Vaikystėje mėgau žaisti su berniukais. Kai mano amžiaus mergaitės žaidė namus, aš su berniukais žaisdavau karą ir po piktos kaimynės balkonu kūriau štabą. Kaip tik ten užgimė ir pirmosios kalbos apie tikrą gyvenimą. Apie Ruslanui patinkančią mano kaimynę, apie slaptą Edgaro simpatiją – Ievą. Ir aš tada buvau jiems atvira iki skausmo. Pasakodavau visus jausmus, kurie suguldavo man, mažai kiemo mergaitei, ant širdies. Laikas bėgo, su berniukais darėmės vis geresni draugai, dažnai po pamokų nueidavome išgerti arbatos ar kavos. Mūsų bendravimas nepakito iki šiol – dalijamės šeimos problemomis, pasakojame vieni kitiems apie darbo reikalus, renkame pirmagimiams vardus. Kiemo berniukai iki šiol yra vieni geriausių patarėjų, renkant vyrui dovaną gimtadienio ar Kalėdų proga. Jie nuoširdūs, jie atviri, jie – mano draugai.


Be draugų vaikinų, savo gyvenime turėjau ir nemažai draugių moterų, tačiau dabar daugelis jų liko tik pažįstamomis. Su viena draugystė buvo baigta po to, kai ji mano telefone perskaitė meilės žinutes, kurias siuntė jos simpatija man, su kita keliai išsiskyrė, nes šokiuose su vaikinais visą vakarą šokau aš, o ne ji. Jau nekalbu apie atvejus, kai draugės širste širsdavo pamačiusios mane su naujais bateliais ar suknele. Dieve, nejaugi jos nesupranta, jog aš iš prigimties estetė ir man labai svarbu gražiai atrodyti ir gatvėje, ir bulvių lauke?! Ir tai nėra išmandrėjimas. Tiesiog tokia aš esu – nori priimk, nori ne.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
aušra
2011-10-07 20:53:38
Aš irgi geriausios draugės vaidmenį patikiu vaikinams! Jie tikrai labai supratingi ir nepavydūs. Žinoma, geriausią draugę irgi turiu, ji tikrai labai gera, bet tik viena. O vaikinais ir pasitikėti lengviau, ir pajuokauti galima. Vaikinai, jūs šaunūs! Ką aš be Jūsų daryčiau?
drauge
2011-10-07 14:56:02
ir taip ir taip galvojau, visa gyvenima savo atkuriau, ir turbut galiu teigti, kad esu daugiau nudegusi nuo moteru draugystes, negu ja galeciau dziaugtis ir didziuotis, todel yra racijos iskelti klausima apie moteru draugyste. del vyro svarstyciau, nezinau ar tikrai vyras geriuasias patarejas, bet kad as pati sau geriausia patareja ir kritike, tai tikrai
Komentaras
2011-10-07 11:13:41
Nu bet ir draugaujat gi jūs su kokiom furijom :D Mes tai su drauge viena kitai rūbų nepavydim, netgi keičiamės, skolinam viena kitai kai tik prireikia.