• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Eli.lt kokteilis: Grąžinkite mano kompleksus!!!  1 

Autorius: Bazilė
2012-05-18 00:02:00

Eli.lt kokteilis: Grąžinkite mano kompleksus!!!
Dreamstime nuotr.
Būti kompleksuota nūnai nemadinga. Na, sutikite, kad apibūdinimas "ai, tokia kompleksuota" - tai praktiškai mėmės sinonimas. O kas gi nori būti mėme? Čiur ne aš!

Ir vis dėlto ne vienerius metus stengusis atsisakyti savo kompleksų dabar tariu: palikite juos man!

Nesiginčysiu, esama kompleksų, kurių tikrai neverta nešiotis nei savo širdyje, nei rankinėje. Kad ir populiarusis nepilnavertiškumo kompleksas. Eiti per gyvenimą su mintimi, kad esi visiška nevykėlė - tikrai nekas. Atvirai sakau: turėjau tokią ydą vienu metu ir aš. Ypač kai artimiausia kolegė buvo mergina, kurią anuomet įvardydavau kaip "paveiksliuką". Kad ir į kokį nepatogų sijonėlį įsispraustų - neteko matyti, kad atsisėdus jis negražiai užsiraitotų, kad ir kokiu pigiu lūpdažiu paskubom pasidažytų - vis tiek lūpos atrodo dailiai putlios. Na ir kaip prie tokios jaustis tai, kuri net sėdėdama prie kompiuterio sugeba nusilaužti savo kulniuką? Teisingai, tik sumautai!

Bet kai kartą kolegė atėjo ir pasiguodė, jog skubėdama į darbą susistabdė gatvėje taksi, o sėsdama į jį sugebėjo paslysti ir su visais savo žudikiškais aukštakulniais visai neelegantiškai šleptelėti į balą, atsitokėjau - ei, juk ir jai kartais nepasiseka!

Beje, nėmaž nekompleksuodama ji su savo purvais aptaškytu sijonu ir suplėšytom pėdkelnėm lyg niekur nieko atkulniavo į darbą - sijono dėmes išsiskalbė tualete, o atsargines pėdkelnes visada laiko darbo stalo stalčiuje... Štai ir vėl ji kaip paveiksliukas!

Pamaniau, būdama jos vietoje būčiau užsikompleksavus ir atėjus į darbą keliomis valandomis vėliau - juk reikėtų grįžti namo, persirengti... "Liaukis, nejaugi manai, jog visi pirmiau pagalvos ne apie tai, kad nutiko nedidelė avarija, o apie tai, kad savo malonumui išsivoliojai gatvės purve?" - nuoširdžiai nustebo mano kolegė kai pasiguodžiau jai dėl savo būgštavimų.

Pasirodo, kartais elementari logika gali su šaknimis išrauti net ir labiausiai įsisenėjusius kompleksus. Tik ar visada reikia juos rauti?

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Gabrielė
2012-05-18 09:15:49
Valiūkiškas, puikiai nuteikiantis, gaivus kaip rytinis vasaros vėjelis ir labai svaiginantis kokteiliukas! Šaunu ;)