• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Eli.lt kokteilis: Gyvenimo planavimas pagal fengšui  2 

Autorius: Bella
2012-02-24 08:15:00

Eli.lt kokteilis: Gyvenimo planavimas pagal fengšui
Sėdžiu laikraščių ir žurnalų krūvoje, su žirklėmis, klausydama savo mėgstamos muzikos ir niūniuodama į taktą. Šiandien didi diena – šiandien nusprendžiau susiplanuoti savo idealų gyvenimą. Kiek gi galima verkšlenti, kad viskas netinka, viskas negerai ir niekas nedžiugina. Juolab, kad ir oras už lango nepadeda nusišypsoti.

Susiradau viename iš žurnalų, koks paprasčiausias būdas modeliuoti savo ateitį ir kaip įgyvendinti savo svajones. Labai paprasta: imi didelį tvirtesnio popieriaus lapą, krūvą žurnalų, žirkles, klijus – ir pirmyn!

Viduryje turi būti mano nuotrauka. Hm... Va čia iškilo, ko gero, sunkiausia dilema: vienoje aš kvailai išsiviepus, kitur užsisukus, gal ta dar nieko būtų, bet atsistojęs kažkoks kvailas išsišokėlis! Jau vieną norą turiu – reikia normalios fotosesijos, kad turėčiau savo gražių nuotraukų.

Šlovės ir karjeros sektorius, ko gi aš norėčiau pasiekti profesinėje sferoje? Norėčiau dirbti vyr. redaktore, kokio nors svarbaus moteriško leidinio: sklaidyčiausi su aukštakulniais, gražiais drabužiais, liepčiau atnešti man kavos ir nupirkti skanių pyragaičių. Susitikčiau su įžymiais žmonėmis ir nemokamai priimčiau kvietimus į renginius. Na kaip ta – iš filmo „Ir velnias dėvi Prada“. Bet pažiūrėjus į savo darbo vadovę, susimąstau: netylantis telefonas, šimtai laiškų pašto dėžutėje, susitikimai, darbuotojai vaikštantys „šniūrais“ į kabinetą, ji visuomet susikaupus ir neturinti laiko... O ką jau kalbėti apie tai, kad iš jos darbinį laišką esu gavusi ir 23 val. Gal man užteks ir to kuklaus stalo kabineto kampe.

Meilė ir santuoka. Tai čia viskas paprasta! Imu žirkles, kerpu Bradą Pittą, be jokios širdgėlos atkerpu įsikibusią į parankę Andželiną Džoli. Šalia puikuosis mano nuotrauka. Ai, tiesa – gi neturiu tinkamos gražios... Akis užkliūna už Justino Jankevičiaus: Lietuva arčiau ir realiau, gal rinktis šitą jaunikaitį? Be to, jis dar nevedęs. Bet blaiviu protu pamąsčius (o su vyno taure sėdint, tai darosi vis sunkiau daryti...), ar iškęsčiau visas mirksinčias ir apsiverkusias merginas prie Santuokų rūmų, kai minsime per slenkstį link vedybų? Ko gero, savo vestuvių dieną turėčiau atskristi ant šluotos. Ar tikrai to noriu?

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
bella
2012-02-24 13:38:28
Kai nusifotografuosiu, išlošiu milijoną - būtinai :))
Vilma
2012-02-24 12:25:53
Pralinksminai :)
O vila siūlyčiau pirkti kur nors Prancūzijos pietuose ar Italijoj: ir šilta, ir gražu, ir maistas skanus :)