• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Eli.lt kokteilis: Iš Pelenės – princese  4 

Autorius: Bazilė
2011-04-29 08:24:00

Eli.lt kokteilis: Iš Pelenės – princese
Dreamstime nuotr.
Šiandien šie kažkada garsios legendinės grupės „Rondo“ dainos žodžiai turėtų skambėti ne valstybine, o visų pamėgtąja anglų kalba. Eli.lt  rytą pradedame šventiniu vestuviniu kokteiliu. Kiekviena mergina svajoja savo vestuvių dieną pabūti princese. Kate Middleton su vestuvės bus diena, kai ji taps tikra princese. Ne vienai dienai – visam gyvenimui.

Žvelgdama turistų apgulto viešbučio, kuriame paskutinę mergautinę naktį praleido nuotaka, fotografijas nė nepajutau, kaip mintys mane pačią nunešė į Londoną. Kažin, kaip jausčiausi aš tekėdama už tikrų tikriausio, ne pasakų, princo? Ir džiugintų ar erzintų tie turistai ir žurnalistai už langų?

Prisiminusi savo vakarą prieš vestuves vis dar šypsausi. Paradoksų vakaras kaip iš kokio absurdų romano. Visi tikisi, kad jį leisiu lepindamasi SPA procedūromis prieš savo Didžiąją Dieną, o aš, kaip tikrų tikriausia Pelenė, išsijuosusi rūpinausi paskutinės minutės reikalais: tą dar reikėtų prisiūti, aną pataisyti, šitą – supakuoti.

Atrodytų, prieš užmigdama nuotaka turėtų apgalvoti savo gyvenimą ir dar kartą gerai pasvarstyti, ar teisingą žingsnį ji žengia. Aha, kur gi ne! Kai užsakytos salės ir vaišės, kai sukviestas pulkas svečių ir išnuomota suknelė, minčių apie pabėgimą nuo altoriaus kilti neturėtų. Pigiau atsieitų susituokti, o po to tyliai ramiai išsiskirti. Kita vertus, net ir apie tokį variantą negalvojau. Kur kas labiau rūpėjo dilema, ar prie suknelės vilktis komplektuojamą bolero, ar likti su petnešėlėmis.

Keista situacija: kuo daugiau žmonių įsivaizduoja, kad tu turėtum jaustis vienaip, tuo labiau iš vidaus kyla noras jaustis kitaip.

Kažkodėl tikiu, kad Kate šioje situacijoje jaučiasi panašiai. Kažin, ką ji veikia tą paskutinį vakarą? Iš tikrųjų mėgaujasi SPA procedūromis? Ar banaliai plepa su savo sese (nuotraukose mačiau, kad ji į viešbutį atvyko kartu su Kate) apie būsimus vestuvių svečius, jų tarpusavio intrigas bei žvalgosi, kokiu čia rakursu bus patogiau atsisukti į fotoobjektyvus?

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Eva
2011-04-29 11:02:48
Gabriele, linkiu kuo džiugesnio širdelės virpėjimo tą dieną ;)
Aš skeptiškai vertinau tą susidomėjimą vestuvėmis, bet... dabar žiūriu per TV - vis dėlto gražu. Ir džiugu, kad žmonės į gatves išeina ne piketuoti, skųstis, kovoti dėl ko nors, o tiesiog pasigrožėti ir pasidžiaugti. Pas mus turbūt kažkas panašaus buvo juntama kai Sabonis tuokėsi...
Gabrielė
2011-04-29 10:24:55
mums ta diena taip pat išauš! :)
Think
2011-04-29 09:53:09
Nzn, man tai keistas tas aziotazas dl tu vestuviu