• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Eli.lt kokteilis: Išgelbėkite pasaulį  2 

Autorius: Bella
2011-03-25 08:53:00

Eli.lt kokteilis: Išgelbėkite pasaulį
Prisipažinsiu. Esu labai ciniškai nusiteikusi įvairių gelbėjimo, rėmimo, gynimo organizacijų atžvilgiu. Žinoma, šiuo metu apie tai kalbėti užgriuvusios bėdos Japonijoje akivaizdoje, yra pernelyg akiplėšiška... Bet vis dėl to.

Kai matydavau per televiziją ar videovaizdelius internete apie nuogas merginas, kovojančias prieš tikrų gyvūnų kailių panaudojimą drabužių pramonėje, visuomet susimąstydavau ir apie kitame žemės pusrutulyje gyvenančius žmonės: o va jeigu tą nuogą merginą dabar nuvežus į šalis, kur šiuo metu yra –40 laipsnių temperatūros? Ar tik ne ji pridaužtų pirmą jos kelyje pasitaikiusią lapę, kad tik sušildytų savo kūną?

Kai pasaulio gražuolės sakydavo, kad nori taikos pasaulyje, lipdamos iš prabangiausių limuzinų, galvodavau, kad ir aš norėčiau taikos – t.y. vykti tik ten, kur saulė šviečia, dangus mėlynas, o vanduo žėri visomis vaivorykštės spalvomis. Nejaugi jos mato kitokį pasaulį per savo akinius nuo saulės? Norėčiau ir aš pro juos pažvelgti.

Kai „žvaigždės“ vieną po kito įsivaikindavo vaikus iš trečiųjų pasaulio šalių, skeptiškai nusišypsodavau, nes tokių vaikų liko dar keliasdešimt tūkstančių. Kai yra renkami pinigai badaujantiems žmonėms, kurie gyvena kitame žemyne, tik pagūžčiodavau pečiais, nes ką gi aš galiu aukoti, jei pati vakar atidaviau pinigus už nuomą, sumokėjau mokesčius, dar atidaviau skolą draugei ir liko tiek, kad pažiūrėjus į piniginę norėjau nueiti vėl į barą ir gerai paūžti. Kad nereikėtų sukti galvos, kurią skylę dar užkamšyti.

Vieną savaitgalį buvau Londone. Deja, neužtaikiau didžiųjų išpardavimų, tad šįkart tikrai nieko negaliu apie juos papasakoti. Tačiau kaip gi aš neprabėgsiu per svarbiausias „shopping‘o“ gatves, kaip gi aš neapsilankysiu didžiausiuose prekybos centruose – gėda bus draugėms pasakyti: buvai Londone ir nieko nenusipirkai! Tad prasidėjo parduotuvių šlifavimas. Iš pradžių tik gėrėjausi: parduotuvės per kelis aukštus, spindinčios vitrinos, įdomūs manekenai, malonus aptarnavimas, o prekių prekių!!! Net akys raibsta – norisi turėti VISKĄ! Ir šitą madingą tuniką, kuri greičiausiai jau kitą sezoną tik kabės spintoje nenešiojama, ir tas šviesias, visiškai nepraktiškas kelnes, ir tuos batus, kuriuos apsiaučiau tik gal keletą kartų, turint omeny lietuvišką balomis permirkusį pavasarį, ir dar tą blizgančių apyrankių rinkinį – nesvarbu, kad jis ne mano skonio, bet kaip gerai atrodo ant manekeno... Ir taip eidama iš vienos parduotuvės į kitą, išgirdau kažkokį kirbėjimą. Iš pradžių jis buvo gana tylus, o vėliau peraugo į cypiančią paniką: pasijutau kaip animacinio filmuko herojė, kuri užsimanė viso pasaulio lėlių ir jos ėmė nesustojamai plūsti, kol galų gale užtvindė visus namus.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
ELI
2011-03-26 23:29:32
Gerai nuteikiantis, sveikinu;)
Gintarė
2011-03-25 21:03:46
Labai patiko, šaunus straipsnis..