• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Eli.lt kokteilis: Ką rengsitės naujametinio vakarėlio metu?  2 

Autorius: Bella
2010-12-31 00:51:00

Eli.lt kokteilis: Ką rengsitės naujametinio vakarėlio metu?
Klausimas, kuris išverčia iš kojų ne vieną moterį – „ką rengsies naujametinio firmos baliaus metu?“. Jei dar pirmąsias savaites gali tai praignoruoti, artėjant Didžiajai dienai, pradedi nervintis, kaip ir likusios tavo likimo draugės.

Taigi, ką rengtis? Staiga pasirodo, kad visi rūbai spintoje ir visi jų derinukai visiškai netinka: vienus jau seniai išaugus, kiti išėję iš mados, o geriausi drabužiai kažkodėl turi neišvalomas dėmes ar įplyšimus, kurie būtų neatleistini einant į tokį svarbų vakarėlį. Į parduotuves bėgti ne laikas, o ir piniginė kaip visada tarpušventyje ištuštėjusi. Tačiau, kaip pasakė didysis dizaineris Juozas Statkevičius, jei moteris neturi ką apsirengti, vadinasi, ji neturi fantazijos. Fantazijos aš turiu, todėl problema buvo beregint išspręsta.

Išaušo ta Didžioji diena. O prie vyno taurės labai smagu apžiūrėti, ką apsirengusios mano kolegės. Kaip visuomet būna vakaro „karalienė“: šiais metais tai buvo mūsų įmonės marketingo direktorė juoda stilinga gero vardo suknele, kurios kaina šaukė dar jai įeinant pro duris: „Jūs manęs neįpirksite!“ Dažniausiai tokioms moterims atitenka išskirtiniai vyrai, kuriuos jos pačios ir pasirenka. Taip sakant, net ir pavydas neima, nes tu žinai, kad „pagrobtojo“ vyruko kaklaraištis kainuoja tiek pat, kiek tavo geriausių batų pora.

Apžvelgiu toliau. Ogi mūsų naujoji jaunutė sekretorė apsirengė itin kukliai, stovi nerimaudama kamputyje, žvilgčiodama į laikrodį ir nepaleisdama telefono iš rankų. Matyt, laukia nesulaukia, kada galų gale pasibaigs oficiali vakarėlio dalis ir jos atvažiuos pasiimti vaikinas. Ech, pirmoji meilė...

O štai ir medžiotoja! Ji visuomet apsirengusi ryškiais rūbais, ryškus makiažas, „šaudančios“ akys, viliojančios lūpos, išraiškingi judesiai. Nei vienas vyras nelieka jai abejingas: vieni jos siekia visą vakarėlį, kiti akylai stebi kiekvieną jos judesį, dar kiti – stengiasi ignoruoti ir teigia, kad ji visiškai neskoninga. Tačiau nepastebėta ji tikrai nelieka. Beje, medžiotoja tikrai neliks šiąnakt viena.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Eva
2011-01-03 11:43:28
Cha cha, tarsi apranga su pletkais nebūtų susijusi kaip duona su sviestu :D
gal būtų ir nieko straipsnelis
2011-01-03 09:55:11
bet gal autorė pasižiūrėtų atidžiau į rašinėlio temą - ir teiktųsi pastebėti, kad jame apie aprangą, o ne apie pletkus ?