• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Eli.lt kokteilis: Kaip pamiršti vaikiną?  2 

Autorius: Bella
2012-05-25 09:51:00

Eli.lt kokteilis: Kaip pamiršti vaikiną?
Atsikėliau užverktomis akimis. Ką ten atsikėliau! Gi nemiegojau visą naktį... Taip jau atsitiko, kad jis mane paliko. Na bent jau aš taip galvoju, kad jis taip pasielgė. Nes kaip gi kitaip suprasti, kad jis neatsakė vakar į mano SMS žinutę? Ir į „skype“ flirtą atsakė tik šyptelėjimu... Žinoma, taip gali galvoti tik protinga moteris. Bet ne aš – aš vis dar netikiu, kad mane, tokią puikią nuostabią nepakartojamą, gali kas nors palikti. Čia tikriausiai tik nesusipratimas. Reikia tai išsiaiškinti.

Bet dėl visa ko susirandu vieną iš patariamųjų straipsnių, kaip pamiršti jį per keletą dienų (kodėl toks trumpas laikas???).

Pirmoji diena. Taip, aš būsiu stipri ir šiandien išmesiu viską, ką jis dovanojo. Na gal pasiliksiu tuos sidabrinius auskarus. Ir dar tą dėžutę papuošalams. Eij, čia gi mano mėgstamiausios dainininkės diskas. Na jau ne, šitas minkštutis meškiukas tikrai liks šalia manęs. Ašaros byra kaip stikliniai karoliukai, o juos seka pasikūkčiojimai, ir visa tai perauga į nevaldomą raudą – kur tu, mano meškiuk!!! Kažkaip čia sudėtingai viskas gaunasi...

Antroji diena. Šitas rytas bus kitoks: aš atsikelsiu, eisiu sportuoti ir bėgdama sporto salėje bėgtakiu garsiai klausysiu savo mėgstamą muziką, kad išmesčiau jį iš savo galvos. Taip! Man beveik pavyko, tik pamiršau, kad dainas į MP3 grotuvą surašė jis – o tai vadinasi, kad visas grotuvas persmelktas jo alsavimu! Gerai, kad nenusiverčiau nuo bėgtakio.

Trečioji diena. Na užtenka to suskystėjimo – šiandien ištrinsiu visus jo rašytus SMS. Ir netgi pašalinsiu jį iš „Facebook“ kontaktų! „Pasiilgau, mano mažule... Kokia diena ilga be tavęs...“ Kaip galima ištrinti tokius mielus žodelius??? Čia tikriausiai kažkokia klaida. Jis ko gero nori mane išbandyti. Aš nepasiduosiu – dar šiandien vakare brūkštelsiu jam vieną SMS. Gal atrašys, kad suklydo ir aš esu jo ta vienintelė?

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Samba
2012-05-26 10:30:26
Seniai seniai buvo apakinusi meilė "ne tam" vaikinui. Kad jis "ne tas", suvokiau ir pati, ir visi artimieji tą tvirtino. Kurį laiką pasikankinusi pirmosios meilės kančiose vis dėlto ryžausi viską nutraukti - jei jau jį mylint taip skauda, tai kam tokia meilė reikalinga? Prisimenu labai efektyvų būdą, kuris padėjo: kaskart prieš užmigdama mintyse vardindavau jo pačių blogiausių savybių Top-20. Padėjo visais aspektais: taip save užprogramavus prieš miegą ryte pabusdavau vis su švelnesniais ir švelnesniais "meilės" simptomais, po kelių mėnesių išvis nebesupratau, ką aš jame buvau radusi. Ir pagundos skambinti jam nebeliko. Be to, per tą laiką miego problemų neturėjau - tas jo neigiamų savybių ir prisidirbimų sąrašas atstodavo avių skaičiavimą: toks ištęstas ir begalinis, su visom smulkmenom, kodėl tai man nepatinka, užtrukdavo ilgai, ir jau kažkur ties 15 savybe miegas nugalėdavo mano išvedžiojimus :D
aušra
2012-05-25 21:48:29
skaičiau ir vos neverkiau. iš tiesų labai labai liūdna ir nesmagu, kai tave palieka... ir tikrai per savaitę sunku tai pamiršti.