• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Eli.lt kokteilis: Kaukių balius, dalyvavimas būtinas!  4 

Autorius: Bazilė
2011-12-16 00:22:00

Eli.lt kokteilis: Kaukių balius, dalyvavimas būtinas!
Dreamstime nuotr.
Visai neseniai perskaičiau smagų anekdotą.

JI: Kuo būsi per karnavalą?
JIS: Šreku.
JI: O kaukę jau turi?
JIS: Dar ne. O kuo tu būsi per karnavalą?
JI: Gražuole.
JIS: O kaukę jau turi?

Neturiu, tikrai dar neturiu karnavalo kaukės! O ir į karnavalą kažin ar eisiu – iš mokyklinio amžiaus jau išaugau.

Nors, kita vertus, meluoju. Kaukę aš turiu. Ir ne vieną.

Turiu tą gražuolės kaukę. Tiesa, tai – ne koks nors domino, palikime visa tai pamirštiems mokyklos eglutės laikams. Mano gražuolės kaukė prasideda nuo didžiulės makiažo paletės, tobulos šukuosenos (dažniausiai patikėtos kirpėjai, nes pačiai trūksta kantrybės kruopščiai fenuoti savo nepaklusnių plaukų kupetą) ir, žinoma, dailiai  prigludusios, nepageidaujamas vietas pamažinančios, strategines – padidinančios suknelės. Taip išsipusčiusi savo rolę galiu vaidinti ilgai: juoktis garsiau nei įprastai, elgtis laisviau, blakstienomis klapsėti išraiškingiau ir visaip kitaip rodyti, kokia esu graži ir neprilygstama.

Turiu ir solidžios darbuotojos kaukę. Tiems atvejams, kai tenka imti interviu iš kokio nors garbaus dėdės ar tetos. Griežtas kostiumėlis, klasikiniai aukštakulniai, po pažastimi – solidus bloknotas juodame odiniame segtuve... Kam man jo reikia – nelabai žinau, juk vis tiek visą interviu į diktofoną įrašinėju. Jei ir prisireikia ką pasižymėti – tam puikiausiai užtektų mažutės užrašų knygelės. Bet kažkodėl man atrodo, kad kaip tik tokia atributika privalo būti prie mano „solidžiosios“ kaukės. Vėliau, kai tenka interviu suguldyti juodomis avimis į baltą „Wordo“ tabula rasa, mano kaukė ir vėl keičiasi: seni geri perplėšti džinsai, jaukus beformis megztinis, į uodegėlę surišti plaukai... Ar čia – tikroji aš? Vargu. Bet kažkas (gal – intuicija, o gal – nematomas karnavalo stilistas?) man kužda, kad taip turėtų būti patogiau. Ir kaip tik taip turėčiau atrodyti laisvalaikiu.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
me
2011-12-19 11:53:56
jei vaziuosiu kucioti ir kaledoti pas gimines, uzsidesiu fifos kauke - spintoj laukia trumpas sijonelis, kablai ir krutine isryskinanti palaidine. kad bobules ir kitos moteriskos galvotu: "jezus jezus, istekejus, su vaiku, o rengiasi kaip prostitute", o diedai kad galvotu: "galetu ir mano boba nors kartais taip apisrengti". va
Gabrielė
2011-12-16 11:22:20
šiandien aš irgi labai pasyviai nusiteikusi.. Paskutinė savaitės diena įpareigoja pasipuošti miego kauke - miego kepuraitė, miego akiniai, šiltas pledukas, vilnonės kojinės ir saldžių sapnų!
Eva
2011-12-16 10:16:52
Bella, svarbiausia - nepamiršk tą kaukę nusiimt per Kalėdas, kad tas "žemyn galva" nevirstų "po stalu" :D