• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Eli.lt kokteilis: Kavos pertraukėlė  4 

Autorius: Bella
2012-02-03 09:24:00

Eli.lt kokteilis: Kavos pertraukėlė
Kaip prasideda jūsų rytas? Aš apie savo nelabai ką gero galiu papasakoti: žadintuvas būna atidėtas mažiausiai du kartus, kol galų gale suvokiu, kad jei dabar neatsikelsiu, pavėluosiu į labai svarbų dalykinį susitikimą. Tuomet užsimiegojus šleivoju į vonios kambarį – sugebu ir atsitrenkti į kokį daiktą, taip palikdama mėlynę ant savo kūno. Aha... Besimaudama pėdkelnes, perdreskiu jas savo vieninteliu nenudildytu nagu, kurį ką tik nusilaužiau. Žinoma, nusikeikiau riebiai ir dar kartą. Sijoną šiandien galiu pamiršti.

Tuomet paknopstom bėgu iki spintos, nes reikia išsirinkti visai kitus drabužius. Išmėtau, kas pasitaiko netinkamo po ranka miegamajame ant lovos, ir nors spinta lieka beveik tuščia – vis tiek nieko tinkamo nerandu. Tai kaip čia dabar gaunasi: vienoj pusėj barikados netinkama ir kitoj pusėj barikados netinkama? Vadinasi, garderobui skirti pinigai buvo iššvaistyti veltui...

Pagaliau aš virtuvėje. Manote, kad čia, sekant visa mano rytine istorija, ims dužti indai? Anaiptol. Čia prasideda ritualas, kuriam reikia tinkamai pasiruošti. Vanduo + kava į kavinuką. Kol kava verda, susitepu porą sumuštinukų. Išsitraukiu vieną sausainį – norma. Iki pietų, žinoma. Tuomet užplikyta kvapni kava įpilama į kavinuką. Niekuomet negeriu karštos kavos. Kai jau viskas tinkamai paruošta, galima ir pradėti mėgautis – kiekvienu kąsniu, kiekvienu gurkšniu. Neskaitau laikraščių, žurnalų, nežiūriu televizoriaus, net ir išmanųjį telefoną pasidedu atokiau. Žiūriu pro langą. Ir lėtai gurkšnoju kvapnią kavą.

Aštuntam aukšte gyvena katinas – jis mėgsta vaikščioti balkono turėklu. Visuomet įdomu, ar jis nukris, ar vėl iškrės kokį triuką grakščiai peršokdamas į kitą vietą. Kiekvieną rytą matau vis tuos pačius šunis, kurie vedžioja šeimininkus (jei laikote šunį, manote, kad kitaip rytais atrodote?). Vienas vyras visuomet važiuoja sportuoti, ko gero tenisą, ir kiekvieną kartą apsirengęs vis kita apranga – net ir aš savo didelėje spintoje neturiu tiek drabužių, kiek šis vyras sportinių kostiumų. O dar man patinka (nepykit, mielosios!) žiūrėti kaip parkuojasi arba iš ankštos aikštelės išlaviruoja moters automobilis – geriau nei stebėti intriguojančią muilo operą! Mosikuoju rankomis ir garsiai komentuoju: „Suk suk vairą į dešinę, į dešinę! Ne! Ne į tą dešinę!!!“ Žinoma, kad ji manęs negirdi. Taip, taip, tuoj tame cirke ir aš dalyvausiu...

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
bella
2012-02-03 10:36:05
Labai miela girdėti :) Gal reikia tuomet vadinti - Kavos pertraukėlė su Eli.lt? :))
L.
2012-02-03 10:25:40
O aš penktadieniais jau taip pripratau prie Eli kokteilio prie kavos, kad čia tapo mano ritualu :)
Gabrielė
2012-02-03 09:58:59
Kaip tik dabar gurkšnoju kavytę, tiesa, gurkšnodama būnu įsikabinusi į kompiuterį, bet tai nepakeičia gėrimo ritualo, kuris yra nuostabus.