• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Eli.lt kokteilis: Kodėl skaitau tą „moterišką šlamštą“?  2 

Autorius: Bazilė
2011-09-02 10:07:00

Eli.lt kokteilis: Kodėl skaitau tą „moterišką šlamštą“?
Dreamstime nuotr.
Rugsėjo pirmoji man visada asocijuojasi su naujaisiais metais. Net ir seniai išaugus mokyklos suolą ši diena vis tiek neišvengiamai tampa nauju startu. Kai skambinant kam nors darbo reikalais tau niekas neatsakys: viršininkas atostogauja. Kai pagaliau galima užsiregistruoti pas savo gerąją odontologę užuot ėjus kur pakliūva vien todėl, kad suskaudo dantį, o klinikos, kurioje nuolat lankausi, langai aklinai užtemdyti metalinėm žaliuzėm. Suprask, visiems normaliems žmonėms – atostogos, ir nėra ko čia lįsti su savo problemomis. Galiausiai tai laikas, kada nustoju pavydėti kolegoms, kad jie jau atostogauja (kai man iki atostogų dar likę ohoho kiek laiko!) arba netrukus išeis atostogų (kai mano atostoginiai pinigai jau išleisti, o įspūdingoji kelionė, kurios laukiau kiaurus metus – prieš akis, bet ne laiko, o fizine prasme: nuotraukų pavidalu, kompiuteryje).

Tad su nauja pradžia ir naujais pažadais, kad šiemet viskas bus kitaip. Tik nesakykite, kad nieko nepasižadate – vis tiek nepatikėsiu ;)

Aš jau nuo antros klasės kasmet pasižadu, kad viskas, nuo šio rugsėjo mokysiuos geriau, elgsiuosi drąsiau, atrodysiu „šustriau“. Ir nesvarbu, kad kasmet noriu kaip geriau, o viskas pavyksta taip, kaip visada. Svarbiausia – nauja optimizmo banga, kuri užplūsta bent trumpam, suteikdama naujų vilčių, svajonių, įkvėpdama pačių beprotiškiausių idėjų.

O prabilus apie naują pradžią nejučiom prisiminiau vieną pokalbį per vakarėlį su kolega. Tada dar nerašiau jokių straipsnių moteriškomis temomis, tik taisiau kitų dėdžių ir tetų rimtuose tekstuose paliktas gramatines klaidas vienoje leidyklėlėje. Šventėme šefo gimtadienį. O iš mano rankinės išdavikiškai kyšojo vienas moteriškas žurnalas (kažin, kodėl tik keletas leidėjų pasirūpina, kad žurnalo formatas leistų jį patogiai įsidėti į standartinę moterišką rankinę?). Taigi kolega, stipriosios lyties atstovas, teskaitantis rimtus dienraščius ir ypač „Valstybės žinias“, manęs paklausė:

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
D
2015-08-15 01:15:46
.. Su sitais zurnalais-skaitalais kaip su neskoningai/vulgariai atrodanciomis moterimis.... Ziuri, ziuri ir niekaip negali atsiziureti... Ir galvoji sau 'kaip tai imanoma...' ...:)
skaitytoja
2011-09-03 07:32:42
10 balų :))) prajuokino su tais patarimais draugei :))