• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Eli.lt kokteilis: Man patinka būti ragana!  4 

Autorius: Bazilė
2012-07-13 00:01:00

Eli.lt kokteilis: Man patinka būti ragana!
Dreamstime nuotr.
Gera mergaite būti nuobodu. Bloga mergaite būti nemoku. O štai ragana būti galiu. Ir, atrodo, man tai patinka.

Su gerom mergaitėm viskas aišku. Jos išlieka tokios geros, teisingos, baltos ir pūkuotos nepriklausomai nuo to, kaip jas mėto ir vėto likimas. Na, ką gi daro gera mergaitė kai viskas klostosi ne taip, kaip reikia? Apsižliumbia, nusiramina, susitaiko su tuo, kas nutiko, ir gyvena sau toliau lyg niekur nieko, kartais galbūt paverkšlendama į pagalvę. Jei būčiau Homeris Simpsonas, šioje vietoje šūktelčiau: BORING!!!

Bloga mergaite būti norėčiau, bet tai sunku. Blogos mergaitės žino ko nori ir moka to pasiekti. Bet kokia kaina. Tai ne taip jau paprasta. Reikia daug valios pastangų. Ir apskritai reikia valios. Sunkiai įsivaizduočiau blogą mergaitę, kuri kam nors iš panosės nudžiovus bent dalį to, kas jai priklauso, ramiai stabteltų ir sudvejotų: o gal aš pati dėl to kalta? Ne, bloga mergaitė, susikivirčijusi su mylimuoju, nesiūlytų susėsti ir pasikalbėti. Veikiausiai tiesiog siųstų jį po velnių. O puikiai žinodama savo konkurentės silpnąsias vietas spustelėtų jas taip, kad žiežirbos pasipiltų. Nieko panašaus nedarau.

Tai kas gi tada aš esu?

Kažkada pažinties pradžioje mylimasis mane vadindavo fėja ir deive. Buvo malonu. O įsimylėjusi ir pasaulį regėdama pro rožinius akinius netgi buvau beveik patikėjusi, kad tokia esu.

Vėliau tuo tikėti lioviausi ir priimdavau tik kaip sentimentalius komplimentus. Na kokia gi fėja skraido po namus apsižergusi dulkių siurblį, kokia gi deivė aimanuoja, kad štai ir vėl vasara, o ji taip ir nenumetė tų nelemtų 5 (10? 15?) kilogramų, kaip kad žadėjo po pernykščių atostogų.

Šiandien, kai rašau šį Eli.lt kokteilį, penktadienis. Trylikta. Raganų diena. Nebijau tokių sutapimų ir, tiesą sakant, mielai pašėliočiau Valpurgijaus naktyje. Tai gal aš tada ragana?

Ragana, kuri gali sau leisti prabangą būti ir gera, ir bloga. Kai reikia - pamojuoti samčiu prie puodų, kai reikia - virsti tobula meiluže, su kuria praleistos nakties jis nepamirš visą gyvenimą.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Ale
2012-07-13 15:31:49
jaučiuosi panašiai kaip straipsnio autorė rašo... Gal tikrai kažkur giliai esu ragana :D
Eva
2012-07-13 09:46:45
Tikrai taip, ant šluotos paskraidyti būtų tobula. Kaip Bulgakovo Margaritai prasilėkti pro naktinį miestą, žvilgtelėti, kas dedasi už langų...
Rūta
2012-07-13 09:34:16
Toks jausmas,kad kažkas garsiai paviešino mano mintis,mano jausmus.....Visa tai ,kaip aš jaučiuos ir kokia aš esu.....Gal iš tiesų esu ragana?Och,visa laimė,kad ant šluotos neskraidau(jokia šluota neatlaikytų toli gražu ne manekeniško manio svorio) :))) Hmmmmm....o gal būtų neblogai pajausti ir skrydžio malonumą? :)))))