• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Eli.lt kokteilis: Mano pirmas kartas  11 

Autorius: Bella
2011-02-11 08:02:00

Eli.lt kokteilis: Mano pirmas kartas
Guliu, žiūriu į lubas ir nesuprantu, kodėl tai padariau. Ne, nesijaučiu kalta ar kažkokia nedorėlė. Keista, kad dar šią savaitę kalbėjomės su draugėmis prie taurės vyno apie vienos nakties nuotykį, ir aš karštligiškai gyniau poziciją ir savo nuostatas, kad tai yra visiškas lengvabūdiškumas ir negalvojimas apie pasekmes!

Na nesakau, kad man nepatiko filmas „One night stand“ ir pati jo idėja – nuotykis, priverčiantis pakeisti savo gyvenimą. Bet filmas yra filmas, ir ten įvykiai klostosi taip, kaip užsimano režisierius, o ne taip, kaip iš tikrųjų viskas vyksta realiame gyvenime. Prisiskaičius įvairiausių straipsnių, įvairių forumų, prisižiūrėjus įvairiausių filmų turėjau savo griežtą nuomonę apie vienos nakties nuotykį: jokių asmeniškumų, jokio artimesnio ar glaudesnio susipažinimo ir svarbiausiai - būtinai naudoti apsaugą.

Be to, tarp partnerių turi būti „magnetukai“ – na, suprantate, kai negali paaiškinti dėl ko, tačiau tave traukia kitas asmuo. Ir traukia taip stipriai, kad tu fiziškai negali nuo jo ar jos atsitraukti. Nesiginčiju, čia pliusą galiu užsidėti: naktiniame klube, šokdama su juo, jaučiausi kaip devintame danguje ir mėgavausi kiekvienu judesiu, prisilietimu ir besiveržiančia lauk aistra. Tik vis išlįsdavo viena mintis „koks jis jaunutis!..“

Taigi, besiveržiant aistrai lauk ir, prisilietimas po prisilietimo, užvaldant mus abu, supratome, kad reikia. Reikia kažką daryti ir pratęsti tą malonumą. Reikia nežaboti savo jausmų, savo aistros ir savo norų. Galų gale, juk abu suaugę žmonės ir žinom, ką darom ir „kam pasirašom“. Tad ir čia užsidedu pliusą.

Ir tada prasidėjo minusų lavina. Tie minusai, žinoma, buvo dedami dėl mano gilių įsitikinimų, kaip galima ir reikia elgtis išdidžiai ir savimi pasitikinčiai moteriai! Moteriai, kuri turi išeiti pakelta galva. Moteriai, kuri gali suvilioti bet kurį vyrą ir palikti jį tada, kai ji to užsimano.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Pauliukas
2011-09-29 21:44:17
Ha, mat istorija, knyga parasykit kita kart.
nai nai nai
2011-02-13 23:58:27
nereikia pavydėti. jei taip ir buvo - nematau nieko blogo įspūdžius pasipasakoti :) bet įtariu, kad čia - tik straipsnis ;)
to na
2011-02-13 22:59:59
:))) o tu jumora supranti??? :)))