• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Eli.lt kokteilis: „Napoleonas“ gimtadieniui  3 

Autorius: Bazilė
2011-03-18 07:15:00

Eli.lt kokteilis: „Napoleonas“ gimtadieniui
Dreamstime nuotr.
Su gimtadieniu, Bazile!

Štai ir padariau tai! Pasinaudojau savo kukliomis pareigomis (o ką, juk dabar madinga!) ir pasveikinau save su savo pačios gimtadieniu interneto portale. Ir belieka pasidžiaugti, kad jokia darbo ar mokesčių inspekcija, jokia tarnybinės etikos komisija manęs už tokį pasinaudojimą nepapurtys. Taigi mano sąžinė rami.

Taip, šiandien mano gimtadienis. O kadangi man jau ne –niolika, tai turėtų būti ne visai linksma šventė.

Pirmą kartą taip pagalvojau sulaukusi 22. Linksmai švęsdama studentų bendrabutyje su visu tuntu draugų susimąsčiau, jog tas skaičius 22 jau ima man nepatikti, ir jei iki jo, susipažinusi su kokiu vaikinu ir iš anksto žinodama, jog ta pažintis nesitęs ilgiau nei tas vakaras, savo amžių būdavau linkusi paapvalinti  į vyresniąją pusę (suprask, reikėjo pasirodyti brandesnei ir protingesnei), tai tas nelemtas 22 jau man tampa atskaitos tašku, kai imsiu truputėlį jaunintis.

Laimė, po keleto metų ir poreikis jaunintis, ir pats gimtadienių slogutis ėmė ir išgaravo. Užtai išsiugdžiau savo strategiją, kuri per gimtadienį nepalieka laiko liūdesiui.

Draugai. Jie yra kaip tik ta varomoji jėga, kuri neleis „senti“ vienumoje. O štai viena bičiulė, jau ne vienerius metus įvaldžiusi taktiką vis palabinti mane gimtadienio rytą sveikinimų koncertų retorika, kasmet primena: ei, mes dar tikrai nepasenome! Nes eilės apie „sidabrinę sruogą plaukuose“ ir „raukšlelių išvagotą veidą“ (viešpatėliau aukštielninkas, ir ką galvoja tų eilių autoriai? Kad jų žilagalvėms mamoms ir močiutėms tai girdėti MALONU???) mums vis dar žiauriai juokingos. Nors, spėju, kad po kokių 30 metų gal ir aš norėsiu, kad televizijoje ar kokioje kitoje žiniasklaidos priemonėje mane kas nors pasveikintų kokiu kultiniu Selo gabaliuku...

Darbai. Nuobodu? Visai ne! Džiaugiuosi, kad dirbu tai, kas man teikia džiaugsmo. Ir netgi šiandien, gimtadienio dieną, greta pasveikinimo gavusi priminimą, jog į redakciją neišsiunčiau dar vieno straipsnio, o reikalas skubus, pati sau netikėtai... apsidžiaugiau. Nes, perfrazavus Marijono žodžius, po velnių, aš myliu savo darbą. Galbūt netgi galėčiau jį pavadinti „tuo, dėl kurio šimtai merginų kristų negyvos“. Tad lieti apmaudo, kad gyvenime, atsispyrus nuo tų 22, nieko nepasiekiau, tikrai neturiu pagrindo – štai ir vienu klasikine gimtadieninio liūdesio priežastimi mažiau.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
ievuzas
2011-03-19 13:52:32
labai geras požiūris :) sveikinimai ;)
bella
2011-03-18 10:52:44
Su gimtadieniu, podružke! Ir aš tų garbanotų lėlių lentynose parduotuvėje norėdavau. Ir aš visai SEL gabaliuko paklausyčiau. Ir man reikės susigalvoti kokį nors iššūkį gimimo dienos proga ;)
Gabrielė
2011-03-18 09:50:01
Dideliausi sveikiinimai Bazilei gimtadienio proga! Didžiausias palinkėjimas - kad niekada neišsektų puikūs straipsniai ir superinės mintys, kuriomis Tu su mumis daliniesi :))) O šiandien vakare pamiršk visus darbus, įsipilk į taurę vyno ir pailsėk. Tu to nusipelnei ;)