• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Eli.lt kokteilis: Netikėk bernelių pažadais  1 

Autorius: Miledi
2011-01-07 00:01:00

Eli.lt kokteilis: Netikėk bernelių pažadais
Photodisc.com

Jis dovanojo Jai žolelių arbatos, kai tik sužinojo, jog Ją kankina nemiga.


Jis dovanojo Jai šokolado tik sužinojęs, jog Ji yra didžiausia saldumynų mėgėja.


Jis glostė Jai plaukus nuolat, nes Ji spėjo išsiduoti, jog tai geriausias būdas nurimti.


Atrodė, jog Jų susižavėjimas vienas kitu nesibaigs, o pirmosios draugystės savaitės bus tik graži pradžia į amžiną laimę.


Tačiau kartą, vieną vasaros vakarą, kai saulė ridinėjosi žeme, o mėnulis ruošėsi užtekėti, Jie susitiko prie didžiojo akmens, būtent toje pačioje vietoje, kur Jis pirmą kartą į Ją atkreipė dėmesį ir užkalbino valiūkiškai besišypsančią mergaitę. Taigi tą vakarą, čiulbant paukščiams, Jis apglėbė Jos pečius tvirtomis rankomis ir ramiai (o gal tik Jai atrodė, kad ramiai) pasakė, jog Jiedu per daug skirtingi ir nėra skirti vienas kitam.


Ją nukrėtė šiurpas, akyse sužibo ašaros, kurios priminė rasos lašelius ant žolės, Jai nusviro rankos ir, regis, žemė po kojomis ėmė slysti. Pasileidusi tekina bėgti, Ji apmąstė viską. Apgalvojo kiekvieną savo žodį, kiekvieną judesį ir veiksmą vis bandydama analizuoti save ir savo poelgius, atrasti tą Didžiąją Klaidą, kurią padarė pati nesuvokdama ir kuri buvo lemtinga Jų santykiams bei gražiai ateičiai. Tą vakarą, kaip ir daugelį kitų, mėnesienos šviesoje, ji bandė atrasti bent vieną priežastį, kuri galėjo viską sugriauti. Tik tada, per savo skausmą ir ašaras, kurios temdė ne tik akis, bet ir sielą, Ji pamiršo, jog yra šis tas viršesnis nei Meilė. Tai — Likimas, sudėliojęs visus taškelius ant raidžių. Jis buvo negailestingas Jai, jis braižė peiliu Jos širdį, tačiau dabar, kai akys išdžiuvusios ir nebėra ašarų, kai dabar Ji vėl vaikšto pakelta galva ir  drąsiai koketuoja su vaikinais, Ji yra dėkinga Jam – tam Visagaliui Likimui, kuris viską gražiai sudėliojo į vietas. Ir tik dabar, kai viskas praeityje, Ji suvokia, kad visa, kas įvyko, tebėra gražus pirmosios meilės prisiminimas, o tai, kad tas įvykis Jos nesužlugdė ir nepalaužė kaip medžio, po didžiulės audros, padarė Ją tik dar tvirtesne ir atsargesne.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Eva
2011-01-09 22:22:48
Tikrų tikriausia tiesa. Tai, kas mūsų nepražudo - padaro mus tvirtesnius. Ypač kalbant apie meilę :)