• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Eli.lt kokteilis: Nuo pirmosios darželio meilės iki...  5 

Autorius: Miledi
2011-02-18 07:42:00

Eli.lt kokteilis: Nuo pirmosios darželio meilės iki...
Photodisc.com

Neseniai praūžusi Švento Valentino diena mane įpareigojo pakalbėti apie meilę. Apie žodį „myliu“ ir jausmus, nešiojamus širdyje... Ar ne per dažnai mes manipuliuojame žodžiais? Ar visada apgalvotai pasakome „myliu“ ir dėl to nesigailime? Ir kokia būna meilė? Ar pirmoji simpatija darželyje irgi „meilė“? O tas jausmas, kai Tu myli, o Tavęs nė nepastebi – irgi meilė, tik nelaiminga?


Gerdama arbatą, kone vidurnaktį žvelgiu pro langą, matau didžiules pušis, pasipuošusias sniegu. Jos juda nuo vėjo, linguoja taip, kaip linguoja ir mūsų gyvenimai. Kiek daug nueita, kiek daug matyta, kiek daug patirta ir dar kiek laukia!
Skaičiuodama laikrodžio sekundinę rodyklę ir skleidžiamą tik-tak garsą, prisimenu pirmąsias savo meiles. Šypsausi, kai prieš akis išnyra berniukas iš darželio, vardu Tomas, kuriam tada jaučiau simpatiją. Būtent dėl jo kiekvieną rytą mamos prašydavau pinti kaseles vis su skirtingais plaukų segtukais ir tik dėl jo darželis man buvo tooooks mielas. Tik tada jis į mane nekreipė dėmesio, o juk jis man buvo visas pasaulis... Kad Tu žinotum ką praradai, turteli! Nusišypsau, o mintyse atsiranda dar daugiau prisiminimų. Šį kartą veiksmas persikelia į mokyklą, kurioje taip pat mylėjau.


Tada tai galėjau vadinti meile, o dabar – juokas. Kokia gi ten meilė galėjo būti? O gal...? Pradinėse klasėse iki išprotėjimo laukdavau choreografijos pamokos, kurios metu su Juo šokdavau „bitute, pilkoji“ ir kaip būdavo apmaudu, kai jam reikėdavo šokti su kita, arba man su kitu... Pamenu, kaip sekmadienio vakarą ruošdavau drabužėlius pirmadienio rytui, pamokų metu stengdavausi atrodyti protingesne ir gudresne už kitas, kad tik pelnyčiau Jo dėmesį. Gal ir patikau jam, iki šiol nežinau ir tikrai nesužinosiu. Kita vertus, dabar tai jau nebeįdomu.


Vėliau, perėjusi į kitą mokyklą, pačioje paauglystės klestėjimo fazėje aš pamilau kitą. Grįžusi namo pasakodavau mamai apie Jo naujus marškinukus ir šypseną, apie Jo atsakinėjimą prie lentos ir „gerus“ Jo juokelius... Tačiau kas aš tada buvau? Paprasta paauglė, su dantų kabėmis ir šiltais megztiniais, nes nuolat sirgdavau peršalimo ligomis. Skaudu būdavo žiūrėti į Jį ir kitas mergaites, nelaiminga būdavau ir matydama Jį pietaujant prie kito stalo. Juk tada būčiau viską atidavusi už Jo šypsenas ir žvilgsnius, kurie būtų skirti tik man.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Eva
2011-02-19 11:40:55
Juokingiausia, kad ir mano meilės buvo labai panašios... ypač darželyje. Tik ta meilė buvo labai laiminga - metus vaikščiojom susikibę už rankučių. Kartais ironiškai pagalvoju, kad tai ir buvo pati tikriausia ir tyriausia meilė - jokių reikalavimų vienas kitam, jokio pavydo, jokio sekso, užtekouž rankučių pasilaikyt, ir širdis saldavo :) Nors auklėtojos ir mūsų tėvai iš mūsų juokdavosi, tegul ir nepiktai...
bella
2011-02-19 08:57:07
Agne, tikra tiesa - kiekviena meilė yra skirtinga ir nereikia jų menkinti ;)
love
2011-02-18 11:43:29
grazus straipsnis. Tikra meile tikrai ne desperatisko bandymo itikti rezultatas. Mane irgi mylejo uz nieka, buvau bjauriausia merga pasaulyje, o jis man tada sake "bet tokia as tave ir isimylejau". Tai buvo meile, butu ir dabar, jei ne mano akli principai bei kaprizai, ech ta jaunyste :)))