• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Eli.lt kokteilis: Pasaulio pabaiga  3 

Autorius: Bella
2011-01-21 08:39:00

Eli.lt kokteilis: Pasaulio pabaiga
Kai prieš keletą metų kilo didžiulė sumaištis, kad 2012 m. ateis pasaulio pabaiga, numojau į tai ranka. Nes puikiai prisiminiau, kai 2000 m. buvo kilusi lygiai tokia pati sumaištis: kaip reaguos kompiuteriai, kas atsitiks įvairioms sąskaitoms, programinėms įrangoms ir pan. Ogi nieko neatsitiko, mielieji – laikrodukas išmušė 12 val., prigėrėm šampano, iššovėm fejerverkus, pabučiavom kaimynus ir ... gyvenom toliau.

Tada prisiminiau, kai Meno istorijos mokytoja pašaipiai pasakojo, kad 1000 metais buvo lygiai tas pats. Na bent jau panašiai: visi keliavo keliais į Romą, atsivertinėjo į religiją ir išpažino savo nuodėmes – kruopščiai ruošėsi paskutiniajam teismui.

Taigi, sėdau rašyti rašinio apie pasaulio pabaigą: įsijungiau kompiuterį, pasidariau kavos ir ... dingo internetas! Dingo internetas! Kaip tai??? Kodėl jis dingo??? Kaip dabar gyventi toliau??

Puoliau keliaklupsčiauti aplink savo kompiuterio stalą – apėjau keliais tikriausiai kokius dešimt kartų, todėl pagalvojau, kad savo kaltes jau išpirkau. Tačiau jis vis tiek neatsirado. Sujungiau, išjungiau, įjungiau ir dar kartą perjungiau visus man žinomus laidukus, ir kelis kartus išjungiau kompiuterį iš elektros lizdo. Netgi nubėgau pasitikrinti, ar tikrai yra elektra.

Tai kaip gyventi toliau, kai liko nepatikrintas el. paštas, kur draugai prisiunčia tiek „spamo“, kad jo peržiūroms užtektų ne tik šiai, bet ir dar dviems dienoms į priekį ir jei iš tikrųjų už kiekvieną iš jų nevalgę vaikai gautų po sausainį ar porą centų, tuomet neliktų pasaulyje badaujančių vaikų; kai nepatikrinta „Facebook“ anketa ir tu nežinai, kiek draugų „palaikino“ tavo pasisakymą ar atsiųstą kvailą nuotrauką, kuri pralinksmina visą tavo dieną (kiek nedaug reikia iki pilnos laimės...); kai liko daugybė neatsakytų tavo žinučių draugams „skype“ ir tu nežinai, ar jie juokiasi iš tavo siųsto anekdoto. Kaip gyventi toliau???

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas

Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Ev
2011-01-23 17:45:51
Pajaučiau katik savo priklausomybę.. norėjau ne pakomentuoti, o paspausti "like" ir tiek.
Iš tikro, tai labai geras straipsnis, kuris verčia susimąstyti, jog mes tapome interneto "vergais", kuris į mūsų galvas prikemša tiek daug "šlamšto", kad nebesugebame atsirinkti sau vertingos informacijos.
Gabrielė
2011-01-21 10:53:31
O taip... Aną dieną sugedo mobilusis telefonas - pusvalandį pirmyn-atgal dėliojau sim kortelę ir per tą laiką apmąsčiau pusė savo gyvenimo apie žmones, kuriems nepaskambinau, apie tuos, kurie man negalės paskambinti ir apie neišsiųstas sms žinutes. O ką jau kalbėti apie nuotraukas ir išsaugotus sveikinimus visiems gyvenimo atvejams! Tą akimirką tikrai atrodė, kad pasaulio pabaiga atėjo... Gal čia taip yra dėl baimės būti su savimi?
Eva
2011-01-21 10:53:02
ooooj, koks pažįstamas jausmas! Tik interneto nebuvimas - dar ne pasaulio pabaiga, dar tik preapokaliptinė stadija. Man pasaulio pabaiga ateitų jei vienu metu dingtų ir internetas, ir mobilusis ryšys :D