• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Eli.lt kokteilis: Pižama vs šilkiniai naktinukai  1 

Autorius: Bazilė
2011-11-25 00:20:00

Eli.lt kokteilis: Pižama vs šilkiniai naktinukai
Freedigitalphotos nuotr.
Sakoma, kol surandi savo princą, tenka pabučiuoti daug varlių. Kuri mūsų to nepatyrėme? Suteiki vyrukui šansą, nuleki į pasimatymą ir... visą vakarą ne nuobodžiauji, o tiesiog kankiniesi. Nes esi gerai išauklėta mergaitė ir siųsti bičą po velnių vien už tai, kad nepatiko jo kalbos maniera ir sportbačiai vietoje normalių batų – lyg ir nevalia. Taigi pasirenki subtilesnį variantą: visą vakarą mėtai užuominas, kad judviem nepakeliui. Jis akivaizdžiai nesupranta. Kol galų gale, pasikamavusi kokias 2-3 valandas, paaiškini, jog turi kitą. Ne todėl, kad jį iš tikrųjų turėtum (tuomet kiltų logiškas klausimas, ką su šituo nevykėliu čia veiki?), o todėl, kad kitokių argumentų vyrukas tiesiog nesupranta. Tiesa, sukaupęs paskutines smegenų atsargas dar išlemena tą logiškąjį klausimą, bet gavęs atsakymą, esą su juo apsipykai ir tikiesi taip pavydą sukelti, pagaliau susipranta: pasimatymas buvo pirmas ir paskutinis.

Nežinau, kaip jums, bet man ne vieną ir ne du kartus teko susidurti su tokiais stuobriais. Todėl paskaičius, iš ko galima spręsti, ar antras pasimatymas bus , nejučiom paklausiau pati savęs: o kokios užuominos bent kiek smegenų turintiems įkyruoliams leistų suprasti, kad apie antrą pasimatymą nėra ko nė svajoti?

Vyrukai, laikykitės! Atleiskite, mano buvusieji, su kuo tai esu išbandžiusi. Bet dedu savo kortas ant stalo.

1.    Kategoriškai atsisakiau deserto. Merginų, kurios nemėgtų nei grietinėlės, nei šokolado, nei gabalėlio nuodėmingai gardaus karamelinio pyrago gamta tiesiog nesutvėrė. Net ir atkakliausios dietininkės, vakarodamos su šauniu vaikinu, būtinai užsisakys bent jau vaisių salotų dubenį ir mineralinio vandens. Bet jei kavinėje apsiribojame puodeliu ekspreso – žinokite, šis pasimatymas tebuvo viena mūsų gyvenimo ekspreso stotelė. Tokia blanki ir neįsimintina, kad nė neketiname žvilgtelėti į ją pro langą ar pastudijuoti meniu atidžiau.

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
klik
2012-06-30 14:42:43
Paprastas darbelis! Registruojatės šia nuoroda http://www.twodollarclick.com/index.php?ref=edzius peržiūrite kelis puslapėlius ir gaunate už tai tikrai nemažus pinigus. Taip pat galite registruotis ne tik šiame, bet ir kituose puslapiuose, kurie veikia taip pat, tik uždirbti dar daugiau duoda! http://www.50dollarclick.com/?ref=edzius , http://www.milliondollarbuxx.com/?ref=edzius , http://www.25dollarclick.com/?ref=edzius . Patikėkit tai tikrai neapgailėtini keli centai. Žinoma, reikia šiek tiek pakentėti, kol gauni pirmuosius pinigėlius, bet jau kai gauni, tikrai jautiesi savimi patenkintas ir nenusivylęs, kad nepabijojai rizikuoti ir skirti kelias minutes savo laisvo laiko. Sėkmės!