• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Eli.lt kokteilis: Romanas su kavinuku

Autorius: Bazilė
2011-05-20 08:19:00

Eli.lt kokteilis: Romanas su kavinuku
Dreamstime nuotr.
Gyvenimas nėra prastas dalykas. Ir už kiekvieną malonumą tenka sumokėti.

Vos įsigyji išsvajotą skalbimo mašiną su super duper funkcijom – staiga paaiškėja, kad net su ja negali skalbti pusės savo megztinių, nėriniuotų apatinių ir kitokių moteriškų niekučių. Vos nusiperki indaplovę – kaip mat paaiškėja, kad didžioji dalis tavo puodų, kuriuose maistas nepridega, gaminamas be riebalų ir apskritai nesitrina į kokius nors ten tefloninius paviršius, deja, su indaplove visai nenori draugauti. Tad palikus mašinai gerą pusvalandį turkštis su keletu kavos puodelių ir trupiniuotų lėkštučių, kuriuos aš pati išskalaučiau per vieną minutę, vis dėlto pasiraitoju rankoves ir puolu šveisti tų puodų, nuo kurių, tiesą sakant, ir norėjau pabėgti pirkdama indaplovę.

Norom nenorom kyla mintis: nejau jie visi susimokė? Ar bando mano kantrybę?

Visai neseniai mano kantrybei ir vėl atėjo maksimalių išbandymų metas. Jei anksčiau kokia paprasta kaimo boba, neturėdama vargo, ima ir nusiperka paršiuką, suprask, kad to vargo atsirastų, tai šiandieninei merginai užtenka nusipirkti puikų kavinuką – ir vargo bus per akis!

Kaip kavos gurmanė ir prisiekusi kapučino gerbėja susigundžiau saldžiu pardavėjos suokimu: šis kavinukas išverda neįtikėtinai gardžią ekspreso, o jei į viršutinę jo dalį įpilsite pieno – kava bus su va tooookia puta (parodo už standartinį kavos puodelį kiek didesnį sprindį).

Noriu. Noriu ir kvapnios ekspreso, ir kapučino su, tegul ir perpus mažesne, puta (na, nesu gi tokia naivi, kad aklai pasitikėčiau pardavėjos žodžiu).

Nusipirkau. Parsinešiau namo. Pasiskaičiau instrukciją. Kažkodėl angliškas ir lietuviškas jos variantas, kaip dažnai pasitaiko, šiek tiek skyrėsi. Tiek to, pripratus. Važiuojam! T.y. kaičiam kavą!

Pirmas dublis. Kava gardi. Bet putos – ne tik tooookios. Jokios nėra. Krapštau iš atminties užkaborių pardavėjos įspėjimą, esą ne iš visų pieno rūšių ji gerai gaunasi. Matyt, mano šaldytuve buvo kaip tik tas pienas, kuris netinka. Nieko nepadarysi, matyt, pienas pienui nelygu. Užmerkiu kriauklėje kavinuką ir lekiu į parduotuvę. Pieno. Kitokio.

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus