• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Eli.lt kokteilis: Rytoj tapsiu -ienė  6 

Autorius: Miledi
2012-02-10 07:30:00

Eli.lt kokteilis: Rytoj tapsiu -ienė

Penktadienio rytą pradėjau įprastai – kontrastinis dušas, kapučinas, makiažas... Regis, eilinis mano gyvenimo penktadienis. Tačiau jis tikrai netoks. Tai paskutinis penktadienis prieš santuoką.


Žvilgteliu į vestuvinę suknelę, į naujutėlaičius švytinčius batelius, padabintus Swarovskio kristalais, nuometą – kaip tik jie man primena apie didžiąją šventę, kuri manęs laukia...

Liko para iki akimirkos, kai visą tai apsivilkusi, žengsiu prie altoriaus ir sumainysiu aukso žiedus. Širdyje verda dvejopi jausmai. Jaučiu vaikystės dienų ilgesį, kai valiūkiškai lakstydavau kieme ar žaisdavau slėpynes, jaučiu nerimą, nes jau artimiausiu metu aš tapsiu visai kitu žmogumi.

Tapsiu ponia –iene, kuri pati kiekvieną dieną kurstys namų židinį, rūpinsis, kad šaldytuve nepritruktų pieno ir sviesto. Pasižvalgymus blizgančių aksesuarų parduotuvėje pakeis maisto pirkimas, sąskaitų su bankais suvedinėjimai. Ilgesio jausmus keičia įprasta baimė – juk aš nežinau, kaip klosis mūsų bendras gyvenimas, ar neužgoš meilės pilkoji rutina.


Nuo vaikystės žinau posakį: „Verkia kaip jaunamartė“. Nežinau, kas graudina labiausiai – šeimos, kurioje nugyvenau 22 metus palikimas, o gal priesaikos davimas prieš Aukščiausiąjį... Tik žinau, kad kai bažnyčioje suskambės vargonai, o aš įsikibus savo gyvenimo palydovui žengsiu link altoriaus, ims tekėti ašarų upeliai. Jaudulys, nerimas, stresas... Nuotakos, bet juk tai normalu, tiesa?


Šiandien paskutinioji diena, kai aš esu –aitė, šiandien paskutinioji diena, kai aš nevaržomai galiu dūkti iki nakties arba mėgautis tėvų draugija ir ilgais pašnekesiais apie vaikinus ar pirmąjį bučinį.


Rytoj viskas pasikeis. Rytoj viskas bus kitaip. Rytoj Miledi pradės naują gyvenimo etapą. Užvertusi pirmąją knygos dalį, ji drąsiai atvers antrąją, kuri, tikiu, truks visą amžinybę.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Aura
2012-02-11 23:56:59
Begalines laimes ir didziausios meiles jums :*
ex žmona
2012-02-11 08:45:24
Būtent, kad loterijos bilietą... Gali gyvenimas 180 laipsnių apsisukti ir viskas keičiasi iš esmės.
Jau 20 metu -iene
2012-02-10 22:30:09
Tai gal cia tik tau tokios nesamones darosi,bet man taip nebuvo,ejau drasiai mylejau ir myliu be proto,niekas nepasikeite,nei antspaudas pase,nei ienes pavarde nepamaise,ir savo vaikams-sunums sakau kad meile viska gali,tik ne kita zmogu keisti reikia o patiems keistis ir derintis.Man pasiseke gyvenimo loterijoj istraukti laiminga bilieta!