• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Eli.lt kokteilis: Shop shop shop!  22 

Autorius: Toma
2012-04-13 08:31:00

Eli.lt kokteilis: Shop shop shop!
Kai spaudoje pasirodo pranešimai apie tai, kad lietuviai yra labai pažangūs, nes vis daugiau perka internetu, aš paslapčia nuraustu, pagalvodama, kokią perkančiųjų procento dalį sudarau aš… Taigi, šiandien turbūt pirmą kartą pripažįstu garsiai: AŠ ESU INTERNETINĖ ŠOPOHOLIKĖ!

Kai lietuviško interneto padangėje startavo vadinamieji grupiniai portalai, kur šį bei tą galima įsigyti su nuolaida, tada ir prasidėjo: manikiūras, piešimo rinkiniai ir konstruktoriai vaikams, pėdkelnės, kirpėjo paslaugos, sušiai, pakabukas prie raktų, automobilio plovimas, silikoninis kilimėlis į kepimo skardą, liekninamieji apatiniai ir pan.

Ir tai dar ne viskas. Pirkdama kažką su nuolaida įsidrąsinau įlįsti ir į virtualias rūbų parduotuves. Aišku, pirmą kartą grąžindama per mažą suknelę (taigi, ta mergina nuotraukoje buvo lieknesnė, nei aš...) drebėjau, kad neatgausiu pinigų, bet kai viskas baigėsi sėkmingai, įgavau dar didesnį pagreitį.

Nuo tada tarp mano Favorites atsirado maisto ir buities prekių internetinės parduotuvės. Į mano namus kelią atmintinai jau žino turbūt visi miesto kurjeriai, o paštininkė su manimi sveikinasi kaip su sena pažįstama.

Liūdna? Linksma? Piniginėje savaitės pradžioje kaip buvo 200 Lt grynais, taip ir liko. Vyras vis paklausia, kodėl nevažiuoju apsipirkti, juk jau naujų skudurų padavė Akropolyje. O aš tik nuleidžiu akis – aij, ką čia, juk nereikia taip išlaidauti. O kitą rytą vėluoju į darbą, nes pirmiau juk reikia užsukti į pašto skyrių atsiimti eilinio paketo. Jausmas kaip per Kalėdas!

Man patinka, kad internetinėse parduotuvėse nevaikšto pardavėjai ir nesako, kad tau tinka visos parduotuvėje esančios batų poros, o grąžinant daiktą nereikia raudonuoti parduotuvėje, kad man „nepatiko spalva“ – tiesiog išsiunti daiktą ir lauki pinigų perlaidos.

O gal aš tik teisinuosi, kaip tikra ligonė. Gal reik pasigooglint ir nusipirkt kokį kuponą reabilitacijai...Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Justė
2014-11-02 19:12:18
galiu įmest nuorodą, jeigu nori, verta pirkt ten
Justė
2014-11-02 19:08:36
visokiausių yra, platus pasirinkimas, apsižvalgyk ir tu :)
Justė
2014-11-02 18:06:01
tiesa, prieš savaitgalį užsisakiau ir užsisakiau kveeepalus :) tai va, dabar laukiu, kol atsiųs ;)