• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Eli.lt kokteilis: Stebuklingas keksiukų kvapas  2 

Autorius: Miledi
2011-12-30 08:14:00

Eli.lt kokteilis: Stebuklingas keksiukų kvapas

Tas stebuklingas Kalėdų kvapas... Tas tyrumas ir nekaltumas... Tas švelnus prisilietimas prie mišku kvepiančios žaliaskarės... Imbierinių kepinių kvapas, mišrainių gausa ir įmantriausi patiekalai... Dovanų rinkimas, pakavimas ir nesibaigiantis skubėjimas – su tuo man asocijuojasi didžiosios metų šventės.


Nuo pat vaikystės nėra nieko nuostabesnio už kvepiančias Kalėdas. Pamenu kaip vaikystėje, tarpušvenčiu man kasdien Kalėdų Senelis atnešdavo po dovanėlę. Juk aš vienturtė, kur gi čia nelepinsi. Bet aš irgi ne pėsčia, kiekvienai dienai būdavau pasiruošusi po eilėraštuką, tiesa, ne visada spėdavau padeklamuoti, nes Kalėdų Senelis dažniausiai ateidavo per balkoną ir jame palikdavo dovanas.


Dar pamenu, kaip su močiute puošdavau eglutę... Ji man patikėdavo pačius brangiausius (ne materialia prasme) žaislus, o aš, mažomis rankytėmis, dažnai pakeliui link eglutės juos sudaužydavau. Močiutė niekada ant manęs nepykdavo. Ji tik paglostydavo galvelę ir kitą žaislą užkabindavo pati. Firminiai močiutės keksiukai – dar vienas vaikystės atsiminimas. Jie kvepėdavo taip, kad man atrodydavo, jog kvapas pasiliks visiems metams, tačiau, deja, jis išgaruodavo... Nors man, mažai mergaitei, buvo sunku suprasti, kur jis dingsta ir kodėl kitais metais, per Kūčias, vėl kvepia taip pat.


Šiemet Kūčios buvo visai kitokios. Aš suaugusi, tvirtai rankose laikau žaisliukus, groja kalėdinė muzika... Kaip keista: kai buvau maža, niekada negalvodavau, kokia būsiu užaugusi, o štai dabar, mielu noru nukeliauju į praeitį, apžvelgiu ką veikiau, ką derėjo nuveikti ir ko ne.
Galvoju ne tik apie praeitį. Man, kaip ir jums, itin svarbi ateitis. Svajoju, kaip puošiu eglę, o aplink ją lakstys mano vaikučiai pabiručiai, įsivaizduoju, kaip duosiu jiems žaisliukus ir leisiu pakabinti ant eglutės, o tėtukas įžiebs kalėdinę žvaigždę... Namai kvepės močiutės keptais keksiukais, kurių receptą (pažadu, ateinančiais metais) persirašysiu iš jos knygelės ir visa šeima sės prie balta staltiese padengto Kūčių stalo...

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas

Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
me
2012-01-03 13:43:23
too sweet.
Ruta
2011-12-30 11:30:02
man irgi siu metu kuciu diena panasi buvo.. labai jauku.