• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Eli.lt kokteilis: Sulaužyti grožio standartai  4 

Autorius: Miledi
2011-12-09 07:58:00

Eli.lt kokteilis: Sulaužyti grožio standartai
123rf.com

Kai prieš miegą žiūri pamėgtą filmą, nejučiomis mintys apie jį nusikelia ir į rytojaus rytą. Kultinis filmas su Julia Roberts ir Richardu Gere`u  „Pretty woman“ (liet. „Graži moteris“) įkvėpė pamąstymams. Tiesa, ne apie tai, kodėl moterys pasirenka seniausią profesiją ir ne apie svajonių jaunikį, kuris lipa su gėlėmis burnoje ir pažada amžiną meilę.


Mintys labiau nukrypo į grožio sąvoką. Kokia yra graži moteris, kokie yra grožio standartai ir ką daryti, jei jų neatitinki? O atitikti norime visos!


Visai neseniai varčiau madų žurnalą. Dešimtys perkarusių manekenių pristatė naujausią užsienio dizainerio kolekciją. Negaliu prieštarauti – drabužėliai iš naujos kolekcijos tikrai dailūs, tačiau labiausiai man pagailo manekenių, kurios jau seniai nebeprimena tikros moters. Čia iškyla kitas klausimas – kas yra tikra moteris?


Nuo seno laikomasi tokio požiūrio, jog tikra moteris turi pagimdyti sveiką vaiką, jį maitinti savo pienu, o vyras, rinkdamasis sau žmoną, neretai žvilgteldavo į moters klubus. Ne tam, kad pasvajotų apie meilės naktį su ja, o kad įvertintų, ar ji tinkama vaikų gimdymui. Ar pamenate fiurerį Hitlerį, kuris liepė Vokietijoje gyvenančioms moterims laikytis specialaus mitybos rėžimo, kad tik šios pagimdytų sveikus ir stiprius berniukus? Žvelgiant iš XXI amžiaus perspektyvos atrodo kiek keistoka, tiesa?


Šiandieniame pasaulyje, kai parduotuvėse parduodamų drabužių dydžiai retai kada pakyla aukščiau „L“ dydžio (kalbu apie nenusisekusį atvejį, kai „L“ dydžio suknutė man buvo per maža, o pardavėja pasakė, kad šie gamintojai didesnių negamina), pradėjau galvoti, ar tikrai visos mes tokios lieknutės ir gležnutės? Prekybos centre nužiūrėjau einančias merginas ir supratau, kad daugeliui jų toli gražu netiktų didysis parduotuvėje pasiūlytas „L“ dydžio suknutės modelis. Tai kur problema?

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
barbora
2011-12-10 19:26:23
gali buti ir liekna super klaiki,savo manierom,nevaliviskumu ir ttt. Manau esme siame straipsnyje ir yra tokia,kad net ir storos moterys gali buti grazios ir patrauklios,zavingos,kai vidus zmogaus yra grazus. Beabejo,sveikame kune,sveika ir siela,tad kiekvienas tiek moteris tiek vyras,turetu ziureti ka valgo,o ne paversti save siuksliadeze.
as
2011-12-10 11:51:54
Anaiptol, aš manau, kad storos, tikrai nėra tos, kurios neprisižiūri, juk viskas ir nuo genetikos priklauso, o kai kam kiekvienas maisto gabaliukas tiesiai ant klubų nusėda. Aišku, kad liekna gražiau, bet ar tikrai graži tik ta, kur liekna? Tikrai ne!
Vitaminas C
2011-12-10 00:16:46
Juokas tikrai negamina vitamino C :D