• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Eli.lt kokteilis: Šuolis aukščiau bambos  2 

Autorius: Miledi
2012-04-20 07:50:00

Eli.lt kokteilis: Šuolis aukščiau bambos
freedigitalphotos.net

Šiais laikais žmonės vis dažniau yra įspraudžiami į tam tikrus rėmus, o tie rėmai, savo ruožtu, labai spaudžia ir net dusina. Kaip nepasiklysti gyvenime tarp susikurtų vaidmenų, užsidėtų kaukių ir išlikti žmogumi? 


Kai vieną vakarą prieš užmigdama aš ilgai galvojau ką ryte apsirengti, įsivaizduodama kaip aš eisiu į svarbų susirinkimą, kilo mintis: geriausias sprendimas - aptrinti džinsiukai, mėgstamas a la vintažinis megztukas, o plaukai – susukti į kuoduką, juk taip apsirengusi, garbės žodis, jausiuosi labai patogiai! Tačiau kai atėjo mintis į galvą (ek, ta nedorėlė), jog aš turėsiu ne tik dalyvauti, bet ir pravesti susirinkimą, prieš savo akis išdygau su dalykiniu kostiumėliu, 7 cm aukštakulniais bateliais ir tvarkingai susegtais plaukais (ek, ta vaizduotė). Ryte nubudusi buvau pikta ir suirzusi: „šiame pasaulyje niekam nerūpi tavo norai, esu įsprausta profesijos rėmuose, todėl privalau rengtis dalykinį kostiumėlį, kurio aš nekenčiu jau vien dėl to, kad jis dalykinis“.


Kai ryte sėdu rašyti naujų straipsnių į merginų ir moterų pamėgtą portalą Eli.lt, man sekasi puikiai, nes aš turiu minčių, o gerdama arbatą sugalvoju, kad būtų visai neblogai parašyti vienokį ar kitokį straipsnį, tačiau kai įstatau save į rėmus „žurnalistė“, suvokiu, kad mano straipsniuose, deja, pritrūksta analitiškumo, profesionalumo ir kokybiškumo.  Tada skubu braukyti straipsnių eilutes, įprastus žodžius kaitalioju protingais tarptautiniais, tačiau, deja, rezultate – šnipštas. Ir vėl – įsprausta į tam tikrą statusą, imu dusti.


Dar viena gyvenimiška situacija: Maisto gaminimas. Puikiai gaminu lietinius, kukulius, apkepus, užkepėles, cepelinus, kūgelį (gerai jau gerai, nesigirsiu per daug), tačiau kai tik mano vyras savo giminaičiams telefonu pasako: „Nesirūpinkite užkandžiais, žmona paruoš savo firminį patiekalą“, man kaip mat pridega puodas, sausainiai prilimpa prie kepimo formos ar per daug pridedu cukraus į tešlą... O juk tuos nelemtus sausainius aš kepiau daugiau nei šimtą kartų (ir man visada pavykdavo)...

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
bella
2012-04-20 10:10:04
o aš jau maniau, kad "pusė rėmo" - tai TIK su švarkeliu :)))
Eva
2012-04-20 08:04:01
Jeee, Miledi, nepamiršk: penktadienis - džinsų diena. Net ten, kur įprasta apranga - dalykinis kostiumėlis, daugelis įmonių penktadieniais leidžia drožti į darbą su džinsais. Taigi šiandien - šalin įprastus rėmus, mąstom kūrybiškai, elgiamės laisvai ir džiaugiamės gyvenimu :)
P.S. O aš pati kaip tik šiandien lekiu į vieną konferenciją. Su puse rėmo: rengsiuosi švarkelį. Užtai vietoj kostiumėlio sijono užteks juodų džinsų - velniop tuos perdėtus formalumus! :)