• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Eli.lt kokteilis: Tai, kas tikra  5 

Autorius: Bazilė
2011-02-25 10:02:00

Eli.lt kokteilis: Tai, kas tikra
Dreamstime nuotr.
Kai žiniasklaida tarsi pamišusi atrajoja visas tikrai netirkų Antano vestuvių smulkmenas, norom nenorom susimąstai, kas apskritai mūsų gyvenime tikra ir kas – ne?

Vos vienas mano bičiulis panūdo nusipirkti nealkoholinio alaus, kitas pajuokavo: nuo bealkoholio alaus ir kavos be kofeino – tik vienas žingsnis iki pripučiamos moters. O ką – negi blogai? Geri sau netikrą alutį – ir nieko. Kad ir kibirą išmauk – vis tiek neteks glebėsčiuotis su motinėle žeme, nes tvirtai stovėsi ant kojų. Gali į valias mėgautis kava be menkiausios baimės, kad šoktelėjęs kraujospūdis surengs teroristinį išpuolį prieš tavo kraujagysles ar širdį. Dėl savaime suprantamų priežasčių guminės moters bandžiusi nesu, bet galiu spėti, jog ir tai – ne taip jau blogai: jai niekada neskauda galvos, ar ne, vyručiai? :)

Pastarąjį kartą apsilankius grožio salone su kilniu tikslu pasitvarkyti šukuoseną kirpėja man paslaugiai pasiūlė: o gal norėtumėte prisiauginti blakstienas ar išsitatuiruoti antakius? Kelios papildomos valandos tame salone – ir galiu išeit su tobulai įrėmintomis akutėmis, klapsėdama Malvinos blakstienomis. Netikromis. Bet atrodančiomis kaip tikros. Tiesa, atsisakiau. Kaip prieš gerus metus kategoriškai pasipriešinau tos pačios kirpėjos įkalbinėjimams priauginti dirbtinius plaukus ir nagus.

Šįryt atsidariau savo Facebooką. Kokią savaitę per užgriuvusius darbus nebuvau ten užsukusi. Ir ką gi – mano siena mirga marga nuo bičiulių raginimų tapti jų kaimyne ar priglausti priklydusį jų kačiuką. Aišku, netikrą, virtualų. Nes jie žino apie mano alergiją. Tikrą, užpuolančią bjauriausia sloga vos prisiartinus prie šių mielų keturkojų.

Atsidariusi bet kokį lietuviškų naujienų portalą pastaruoju metu esu reguliariai pamaitinama pažadais užlopyti miesto gatves ir prie kiekvienos mokyklos pastatyti po policininką. Visi jie netikri. Turiu omeny pažadus. Nes realybėje, nepriklausomai nuo to, ką išsirinksime, gatves vis tiek liks vagoti giliausios duobės, o policininkai, spėju, taip ir liks labiau ne moksleivių draugais, o pramogaujančiais kelių ereliais. Nelaimei, tikrais.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Gintarė
2011-02-28 20:56:21
Labai įdomus ir geras straipsnis:))
Lee
2011-02-27 23:17:23
Jauciuosi lygiai taip pat... Liūdna :(
Monika
2011-02-27 17:38:46
Nuostabus straipsnis :)