• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Eli.lt kokteilis: Tas žudantis laukimas...  2 

Autorius: Miledi
2012-06-29 07:18:00

Eli.lt kokteilis: Tas žudantis laukimas...

Sakoma, kad kai ko nors nori, visas pasaulis padeda įgyvendinti troškimus. Būtent šią ir kitas sparnuotąsias frazes aną vakarą man diktavo draugė, kurios nemačiau jau ilgą laiką, bet kurią pamačius susilydžiau lyg pasimatymo laukiantis vaikinas. Kiek daug ašarų su ja kadaise praliejau laukdama kvietimo į antrąjį pasimatymą, kuris taip ir neįvyko...

O dabar, kai abi gyvenam visai kitokius gyvenimus ir turime visai kitas svajas, mūsų ir pokalbiai kiek pakitę - tiesa, perėjusios „Sekso ir miesto“ mokyklą, nestokojame žavesio ir kliedesių :) 


Susitikimo metu ant mano peties verkianti draugė guodėsi dėl taip trokštamo darbo. Ji juk svajoja pagaliau eiti juristo asistentės pareigas (mergyt, nepyk už atvirumą). Sveikinimo šūksnių iš manęs ji susilaukė jau tada, kai išsiuntė savo CV, kuriame esantis punktas mane juokina iki šiol: „puikiai valdau google.com ir per kelias akimirkas sugebu rasti reikiamą informaciją “, o šampano taurę gavo patekusi į pokalbį. 


Atrodytų, anokia čia bėda: dirbi įprastus darbus, sulauki teigiamo darbdavio skambučio ir sėkmingai keliauji pildyti dokumentų, bet... Bet tikrai nėra viskas taip paprasta! Ar jums yra kada tekę iš nerimo ir žudančio laukimo graužtis nagus? Na tikrai, man norisi nusigraužti nagus, kai reikia sulaukti nėštumo testo atsakymo ar svarbaus skambučio, kuris viską nulems, o tu nieko negali padaryti - tik laukti ir...


Kai draugė su nagu skrebindama kito nago laką manęs klausinėjo ką daryti, kad laikas slinktų greičiau ir nereikėtų taip nervintis (panašu, kad jai jos būsimas darbas - tai gyvybės arba mirties klausimas), pažvelgiau pro langą ir tarsi ta fėja krikštamotė, turinti rankovėse ir kišenėse galybę patarimų, ėmiau jai vieną po kito vardyti:


Išsivirk kavos. Ar žinojai, kad kava ne tik išplečia akis ir nutiesia kelią dienos darbams, bet ir atbaido blogas mintis? Juk logiška – kavos gaminimo procesas yra labai malonus: apmąstai kokią kavą gersi, kiek cukraus šį kartą įsidėsi ir kokiais prieskoniais pagardinsi – cinamonu, o gal pienu arba grietinėle? Žiūrėk, jau praėjo keliolika minučių!

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
me
2012-06-29 18:05:25
nera nieko baisiau uz laukima ir laukimasi :D
sandra
2012-06-29 10:29:36
pasimylėti ir išgerti kavytės su šokoladu - visi laukimai pasimirš :)) LIKE