• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Eli.lt kokteilis: Televizija – mano šeimos narys  2 

Autorius: Miledi
2012-03-02 07:45:00

Eli.lt kokteilis: Televizija – mano šeimos narys

Nesuklysiu pasakiusi, kad bent 95% iš tų, kurie skaitys šį kokteilį, namie turi televizorių. O gal net kelis? 


Vakarais graudiniesi žiūrėdama laidą, kur parduodamos kitų bėdos, o savaitgalio vakaro neįsivaizduoji be dainų šou ir balsavimo už labiausiai patikusius? 


Gaudai banditus su žvaigždėmis, o per „Moterys meluoja geriau“ pamiršti viską aplink? Šis straipsnis – kaip tik tau!


Jei manęs paklaustų, ko nekenčiu labiausiai, atsakyčiau – ankstyvo ryto, kai lauke dar tamsu, o man jau reikia keltis. Nei stipri kava (puikus energijos užtaisas), nei kontrastinis dušas (panaikina celiulitą, atgaivina odą ir t.t.) manęs nesudomina ir neįtikina. Tiesa, lengviau keltis tampa tik tada, kai įsijungiu televizorių. Kitoje ekrano pusėje besišypsantys veidai, gerus orus žadanti ponia Galvonaitė, šiek tiek pasenusi muzika ir žinios, mane išblaško ir pakelia naujai dienai. 


Vos grįžusi iš darbo, aš ir vėl įsijungiu televizorių. Tiesa, dabar jau tą, kuris stovi virtuvėje – nedidukas, miniatiūrinis, bet puikiai rodo mano mėgstamus kanalus. Kol verdu sriubą, kepu blynelius ar kramsnoju sausainius, pasižiūriu laidų kartojimus arba viena akimi stebiu melodramas. Nuoširdžiai pritariu visiems, kurie mano, jog jos yra bukos, pasenusios, niekam neįdomios, o tie scenarijai apie ilgai ieškotą, kadaise pagimdytą ir kažkam atiduotą sūnelį Chulijų yra nieko verti.  


Tiesa, turiu vakarinį ritualą. Jis toks moteriškai naivus ir labai saldus. O gal kažkas pasirodys labai kvailas? Aš ir mano pomėgiai ne doleris, kad visiems patiktų (Linkėjimai Džordanai Butkutei už šią žavią frazę). Kiekvieną vakarą leidžiu sau pasimėgauti gyvenimu ir savimi.


Savo pėdutes, kurios pavargsta po ilgų dienos darbų atgaivinu kvapnia vonele, rankų nagus nusilakuoju vis kitokiu nagų laku, veidą palepinu draugės pasiūlyta kosmetika (Ačiū, Oksana, tavo pasiūlyta kaukė ir kremas veidui – tiesiog puikūs), o mano akys stebi... ryte ryja ir nenumaldomai meldžia, kad sustotų laikas, nes mano ištikimasis draugas TV vakarais rodo mano mėgstamiausią lietuvišką serialą! Aš nežinau, ar moterys meluoja daugiau. Aš nežinau, ar tame seriale vaizduojami personažai atitinka dienų realijas (tiesa, neslėpsiu, su manimi kabinete dirba idealiai pagrindines aktores atitinkančios damutės). Tiesa, tas vyrukas, kuris visada man pakelia užkardą (šlagbaumą) ryte, kai važiuoju į darbą, paklaustas ar yra laisvų vietų, man atsako „ Paliubomu, mažule“), labai jau primena vieną pagrindinių personažų mano mėgstamame filme... 

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Eva
2012-03-02 15:05:02
Mano favoritas MMG - Kostia :)
Kornelija
2012-03-02 09:58:24
Tas paliubomu mažule kaip prajuokino :D Iškart išvydau Marijų prieš akis - talentingi aktoriai gerame seriale. :)