• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Eli.lt kokteilis: Televizorius užkniso juodai  9 

Autorius: Bazilė
2011-01-14 19:58:00

Eli.lt kokteilis: Televizorius užkniso juodai
Dreamstime nuotr.
Snobai ir visi sveiko gyvenimo būdo propaguotojai, jau vien paskaitę pavadinimą, surauks savo aukštą skonį geriau nei kepintus svogūnus užuodžiančias nosytes. Nes pastaruoju metu žiūrėti televizorių tapo blogo tono ženklu. Tad jei aš tokios išvados priėjau tik dabar – veikiausiai būsiu tipiškas vidutinių intelektinių pajėgumų kičui neatsparios visuomenės individas. Tegul. Vis tiek tikriausiai tai skamba kiek solidžiau, nei visiška blondinė. O aš nė pastarojo epiteto nesibaidau – vidinis pasaulis gali būti neaprėpiamai gražus, bet blondinių grožį vis tiek visi greičiau pastebi!

Turiu prisipažinti: nesibodėdama blogos ir kvailos mergaitės įvaizdžio aš kasdien paspoksodavau į žydrąjį ekraną. Ir netgi atrasdavau šį bei tą įdomaus.

Na, kad ir šokių projektus. Man, kaip nelabai mokančiai šokti, smagu paspoksoti į kitus, mokančius tai daryti geriau, bei tradiciškai lietuviškai pasidžiaugti, kai net ir tą jų „geriau“ profesionalai sudirba taip, kad geriau jau anie būtų visai nešokę.

Dar man patiko serialai. Ne meksikietiški – lietuviški. Tegul žinovai net susiriesdami kritikuoja Vilijos ir Milano vaidybą „Mano mylimas prieše“, o man jie – graži pora ir gana. Ir Marius Jampolskis patinka, net jei ir visos serialo moterys meluoja geriau – tegul jos sau meluoja, o aš bent seilę pavarvinsiu į talentingą aktorių, kuriantį visai nieko sau vaikinuko vaidmenį.

O kadangi jumoro laidų mūsuose ne per daugiausia, tai kartkartėmis įsijungiu televizorių ir tada, kai rodo kokią „Akistatą“. Smagu žiūrėti į perdėm susireikšminusį, rankas ant krūtinės sukryžiavusį Kristupą Krivicką ir jo rimtu rimčiausiu tonu vapamas nesąmones. Nuoširdžiai juokinga. Ir visai nebaisu. Gal aš atspari gąsdinimams? Juk ir žiūrėdama filmus apie Fredį Kriugerį leidžiu sau pasijuokti, tai kur jau ten man Kristupo Kryžmarankio siaubai!

Ir vis dėlto aš išsigandau. Nes neseniai mane pagąsdino kitaip. Kai metų pabaigoje viena po kitos pasipylė laidos apie nitratais užterštas ekologiškas morkas, mirtinai nuodingą vandenį iš čiaupo ir vėžį sukeliančius parabenus mano naktinio kremo indelyje.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
romas
2011-01-18 15:19:49
Straipsnio autorei negalima nepritarti.TV tapo bukinimo priemone.Aš jo nebežiūriu jau antri metai...
telikė
2011-01-17 09:04:52
aš gyvenu tikriausiai ne šiais laikais :) nes vakarais visuomet nors kažkiek pasižiūriu TV ;)
nežiūrovė
2011-01-16 19:12:40
Televizoriaus nežiūriu gal kokius 2-3 metus, nes tokio paprasčiausiai neturiu. Atsibuskit, šiais laikais visi internete sėdi, o ne prie tv.