• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Eli.lt kokteilis: Tobulas mergvakaris  10 

Autorius: Bella
2011-04-15 08:31:00

Eli.lt kokteilis: Tobulas mergvakaris
123rtf.com
Žinot, nuo ko prasideda mergvakaris? Visai ne nuo to, kai nunešami pareiškimai tuoktis ir visoms artimiausioms draugėms apie tai pranešama.

Organizacija. Mergvakaris prasideda nuo tonos laiškų tavo el. pašto dėžutėje, kurie ne tik informuoja tave apie džiugų draugės įvykį, bet ir užkemša pašto dėžutę. Dažniausiai atsiranda kelios organizatorės-aktyvistės, kurios labai spirga ir komanduoja visai „vištelių“ gvardijai, tauškiančioms bei siuntinėjančioms įvairias nuorodas (nuo pasiūlymų iki juokelių), tačiau iš esmės nepriimančioms jokių sprendimų. Pirmąją dieną sulaukiama daugiausiai laiškų. Antroji stadija yra ta, kad visos aprimsta ir apsimeta, kad kitos rūpinasi mergvakario organizavimu. Nors iš esmės – visos žino, kad niekas nieko neorganizuoja. Trečioji organizavimo stadija: visos puola panikuoti, kad liko VIENA DIENA, o dar niekas nesuorganizuota. Prasideda raganų medžioklė, kai ieškoma kaltų. Ir būtent paskutinę dieną priimami geriausi sprendimai, atitinkantys realius pinigus, norus ir poreikius. Įdomiausiai, kad iš pačioje pradžioje norinčių dalyvauti merginų gale organizavimo lieka kokie du trečdaliai, o kartais tik pusę. Ir tada kartais tenka pasireguliuoti mergvakario eigą dėl pinigų nepritekliaus.

Mergvakario dalyvės. Na nereikia pykti už „višteles“ – aš pati kartais taip jaučiuosi ir nematau nieko blogo, kad visos kartais virstam tokiomis. Taigi, kaip minėjau yra aktyvistės: jos surenka visų galimų mergvakario dalyvių sąrašus, pirmosios pradeda siūlyti idėjas, jau turi atsispausdinusios kičinius diplomus ir yra pasirengusios bet kada paskambinti limuzinų vairuotojams dėl nuomos. Labiausiai blaško dėmesį apsimetėlės aktyvistės, siūlančios daug idėjų, kurios visiškai neatitinka mergvakario finansinių galimybių, mergvakario tematikos ar nuotakos stiliaus. Kartais tokios atrodo, kaip „iškritusios iš medžio“ ir labai destabilizuoja situaciją. Yra „užknisinėtojos“, kurios viską neigia, joms niekaip neįtiksi, jos purkštauja dėl kiekvieno pasiūlymo, tačiau pačios nieko nesiūlo. Ne taip kad nieko gero nesiūlo – jos nesiūlo NIEKO. Joms tik šiaip niekas netinka. Na ir, žinoma, pati mergvakario ašis – būsimoji nuotaka.

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Kristize
2013-03-14 16:36:29
Nu jau jusu nepatarciau niekam! Vien tik is straipsnio! Gali suprasr nieko pozityvaus be pinigu?!!
bella
2011-04-15 13:56:55
aš irgi už tai, kad nuotaka būtų nustebinta :) o jei nenustebinta, tai bent jau gerai praleistų laiką ir visą laiką šypsotųsi :)
get on
2011-04-15 13:33:41
Kiek esu prisidejusi prie mergvakariu rengimo draugems, tai visada atsisakydavo idiotizmu su vyru kabinimu ir kitokiais spygaliojimais su erotiniais motyvais. Stengdavomes parinkt idomiu ir maloniu dalyku, pvz. profesionali fotosesija, kelione i pajuri palydet saules ir tt. Viena buvo jodinejimo entuziaste, uzsakem jai sia paslauga. Per mergvakari nuotaka turi buti maloniai nustebinta, o ne pazeminta :)