• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Eli.lt kokteilis: Už Lietuvą!  3 

Autorius: Miledi
2011-08-26 07:50:00

Eli.lt kokteilis: Už Lietuvą!

„Nebetyli sirgaliai... Nebemiega ant žemės kamuoliai...“ Linkčioju galvą į taktą ir mąstau apie antrąją Lietuvos religiją – krepšinį. Tikėtina, jog po šio kokteiliuko būsiu nulinčiuota, kolegos vyrai įlėks į mano kabinetą ir sumaišys su miltais, o moterys-sirgalės su manimi nesisveikins. Tačiau...


Pradėkime nuo trupučio įdomios statistikos: Prieš pusantro mėnesio stalo teniso varžybose T. Mikutis Peru iškovojo auksą, disko metikas Virginijus Alekna prieš gerą mėnesį iš Italijos namo parsivežė aukso medalį, o Žydrūnas Savickas, kuriam ranką spaudė pats Arnoldas Švarcenegeris, šešis kartus pripažintas stipriausiu žmogumi žemėje. Tai vos keli Lietuvos sportininkų, kurie garsina Lietuvos vardą pasaulyje, pasiekimai. Ar   girdėjote šias naujienas? Ar šaukėte sportininkams „Valio“ ir pasitikote juos orouoste? Juk mes turime kuo didžiuotis, tačiau kodėl tokios naujienos neretai atsiduria antrajame plane, o visų svarbiausia tampa krepšinio naujienos ir krepšininkų pasiekimai?


Daug galvoti nereikia, juk vos už kelių dienų prasidės krepšinio čempionatas, pakelsiantis Lietuvoje įrengtų kavinių, aludžių, lažybos punktų ir viešbučių ekonominius rodiklius. Prie ko lenkiu ? Prie perdėtos manijos, prie perdėto išprotėjimo dėl krepšinio Lietuvoje! Bulvių traškučiai su krepšininkų veidais, ledai su Simu Jasaičiu, ant šaldytuvo priklijuotas magnetas su krepšinio kamuoliu ir Lietuvos vėliava, monetos su krepšininkų veidais, pirkinių krepšys – oranžinis, vienas automobilių salonas, pasirodo, amžinas krepšininkų rėmėjas... Dar nepaminėjau marškinėlių, apyrankių, kepuraičių ir kitos niekam nereikalingos, tačiau itin brangiai kainuojančios krepšinio sirgalių atributikos.


Ar greitu laiku ir ant tualetinio popieriaus puikuosis vieno ar kito krepšininko veidas? O gal nebloga idėja būtų pradėti gaminti rankšluosčius su krepšininkais ar pačiu Lietuvos rinktinės treneriu? Kad net ir po rytinio dušo Tau labos dienos palinkėtų aukštaūgiai broliai arba blondinės numylėtas garbanius.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Vilka
2011-09-04 18:43:39
tūkstantį kartų rėkiu TAIP sitam straipsniui!
skaitytoja
2011-08-27 00:11:15
pritariu autorei, gana to brukamo slamsto. labai gerai issakytos mintys
Eva
2011-08-26 09:35:23
Tai vadinama imunitetu komercijai. Labai sveika turėti tokį išsiugdžius :)