• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Eli.lt kokteilis: Velykų pabėgimas  3 

Autorius: Bazilė
2012-04-06 00:21:00

Eli.lt kokteilis: Velykų pabėgimas
Freedigitalphotos nuotr.
Prisipažinti, kad tau patinka visuotinės šventės, tapo kažkaip nebemadinga. Na kaip, mielieji, normaliam žmogui gali patikti iki skausmo sukomercintos, kičiniais blizgučiais tviskančios Kalėdos ar Velykos, su visais Kaziuko mugės chaltūra atsiduodančiais mediniais margučiais? O jei dar esi prisiekęs vegetaras, tradiciniai Velykų stalo kumpiai ir sadistiškas paprotys dažyti, o paskui ridenti tai, kas galėjo tapti gyvu cypsinčiu viščiuku, apskritai primena siaubo filmo scenarijų.

Aš nesu nei snobė, nei kiaušinių nevartojanti vegetarė. Bet Velykos man niekada nepatiko. Vaikystėje – todėl, kad tai šventė be dovanų (ar bent jau su labai menkomis dovanomis – kuklių Velykų Bobutės staigmenų nė iš tolo negalėčiau lyginti su solidžiais Kalėdų Senio prezentais). Jaunystėje – todėl, kad tai dar viena diena, kai reikės sėdėti už stalo tarp nuobodžių giminaičių ir visą dieną laukti, kada pagaliau galėsiu ir vėl siausti su draugais. Šiek tiek brandesnėje jaunystėje – ak, todėl, kad ir vėl prisikirsiu per daug, o vasara su bikinio sezonu vis artyn. Taigi kai visiems padoriems žmonėms kančių keliai su Velykom baigdavosi, man jie – tik prasidėdavo. Bent jau mintyse. Kai keiksnodavau save, kad štai, net ir persirijus visokių kumpių, kiaušinių, bei atlikus hanibalizmo aktą su kažkodėl boba vadinamu Velykiniu keksu, aš nė vieno ištežusio raumens nepajudinu, kad kaip nors greičiau sudeginčiau tas velykines kalorijas.

Maniau, kad šios Velykos nė kiek nesiskirs nuo visų ankstesniųjų, bet... Mano brangusis, kuris net ir per kovo 8-tąją įsigudrina man būtinai įteikti rožių (kurių aš nemėgstu ir vadinu nuobodžiausiomis gėlėmis pasaulyje – tūkstantį kartų apie tai jam sakiau!!!), staiga ištarė stebuklingus žodžius: „o gal, užuot knisęsi su margučių dažymu, šaunam savaitgalį į kokį viešbutuką prie jūros? Pailsėsim, pasivaikščiosim, o paskui smagiai su vėjeliu paršvilpsim pas tavo tėvus, sėsim prie šventinių pietų stalo. Margučių juk ten ir taip bus daugiau negu reikia“.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Miledi
2012-04-06 11:28:10
Prisijungiu prie Bellos ir džiaugiuos už tokį superinį kokteilį, va sėdžiu išsišiepus iki ausų ir jau pradedu kurpti planus kaip įkyrėjusį Velykų stalą pakeisti malonia kelione ar kokia išvyka :)
Bazilė
2012-04-06 10:45:53
Ačiū, Bella ;)
bella
2012-04-06 10:03:35
Suuuuuuuuuuper!!! Nuotaika pakelta 100 proc! Smagių Velykų :)