• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Eli.lt kokteilis: Vyrai dievina kales?  13 

Autorius: Miledi
2011-11-18 08:14:00

Eli.lt kokteilis: Vyrai dievina kales?

Rytą pradėjau tęsdama vakaro mintis: kodėl suaugusiems kyla tiek daug nesklandumų gyvenime, kai tuo tarpu vaikystėje viskas buvo taip aišku ir paprasta?


Jei mažas vaikas netyčia sudaužo uogienės stiklainį, mama jį aprėkia ir jis puikiai suvokia, kad padarė negerai ir kad daugiau to daryti nevertėtų. Jei vaikelis kakava apipylė naujutėlaičius tėčio marškinius, jis liks aprėktas, gal net gaus lupti, bet kitą kartą bus atidesnis. Net jeigu gausi blogą pažymį už matematikos kontrolinį, pažadėsi mamai, kad kitą kartą pasiruoši geriau, suprasdama savo klaidas.


Tačiau kai suaugame, viskas pasikeičia. Nebelieka skalės, kuri pasakytų: „Darai blogai, pasitaisyk“. Suaugusių gyvenimas yra ypač painus, nes jame persipina gėris su blogiu, tiesa su melu, tinkami poelgiai su netinkamais. Nukabinti vaikiną klube yra gerai, tačiau jei tavo namuose tavęs ištikimai laukia vyras – tai Tu, kaip minimum, pasileidėlė. O ką jau kalbėti, jei pasiskolinusi draugės suknelę netyčia ją suplėšei ar apipylei vynu. Ką daryti tokioje situacijoje, kai nepadės ir garsusis dėmių valiklis iš reklamos?


Taip, tu visada draugei gali paaiškinti situaciją, tačiau tuo atveju, turėsi susitaikyti su mintimi, jog prieš ją atrodyti silpnesnė, ne tokia stipri, kokia dediesi kiekvieną dieną. Nuo draugės gali šią situaciją ir nuslėpti, sakydama, kad suknelę atiduosi kitą savaitę, o per tą laiką kurti planus, kaip atitolinti nemalonią akimirką, tačiau išauš diena, kai teks pažvelgti tiesai į akis.


Neseniai vykusio vakarėlio metu viena žavi mergina, pasipuošusi juoda maža suknele ir aukštakulniais, susigarbanavusi plaukus ir ryškiai pasidažiusi lūpas atakavo mano draugės vyrą. Tol, kol jo žmona pudravosi nosytę tualete, ši rangėsi aplink jį, pasakojo, kaip mėgsta po darbo užsukti į netoliese esančią kavinukę, o jei būtų buvę daugiau laiko, turbūt būtų pasakiusi ir kokia jos siaurikių spalva. Laimei, su papudruota nosyte, sugrįžo žmona.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
panelė
2012-03-30 14:05:24
Pritariu Linai ir Evai, aš tą patį sakau. Tik nuo mūsų pačių viskas priklauso, ir kiek mes sau leidžiame.
mano nuomone
2011-12-09 11:23:12
super straipsnis :) amn-kalbek uz save ,statistikos juk nedarei ,kas malonu lietuviu ausim ,tik draugiskai primenu ;)
amn
2011-11-23 15:59:37
Kazkoks nemalonus skaityti straipsnis 'isgerti kokteiliukai', 'maza juoda suknele', 'didingasis orgazmas' - toks cosmopolitan tipo, prisiskaite mergaite uzsienietisku zurnalu ir drebia tuo paciu tonu, kuris lietuviams nei zavingas, nei malonus ausiai.