• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Eli.lt kokteilis: Žurnalų mūzos ir medūzos  4 

Autorius: Bazilė
2011-07-01 00:11:00

Eli.lt kokteilis: Žurnalų mūzos ir medūzos
Dreamstime nuotr.
Kai sužinojau, kad žurnalistai pražioplino ex Mangės Rimos vestuves – nenustebau. Buvo žvaigždė – ir nebėr žvaigždės. Liko paprasta mergina. O paprastos merginos į žvaigždėtų žurnalų viršelius nepatenka net įsispraudusios į vestuvines sukneles.

Bet gerbiamieji! Pražioplinti Zvonkės vestuves?! To jau per daug! Tik po savaitės kukli žinutė, esą liaudies nuosavybė Zvonkė ėmė ir tapo Bunke, nuo šiol savo vyro nuosavybe. Kažin kiek tušinukų iš apmaudo sulaužė žurnalų „Žmonės“, „Privatu“ ir visų kitų paparacinių leidinių redaktoriai? O juk galėjo amžiaus medžioklę surengti! Beje, Natalijai ploju katučių: veikiausiai vestuvės „visiškai slaptai“ kaip tik ir pavyko todėl, kad iš jos to visi mažiausiai tikėjosi.

Nieko nepadarysi. Vasara. Atostogų reikia net ir paparaciams. Vartosi jie dabar sau patogiai kur nors paplūdimy, kur karšti čeburekai, šaltas alus ir ta pati už širdies griebianti, tegul ir prisiusiota Baltijos jūra. Arba kur nors Turkijoje, sočių piliečių rezervate „Viskas įskaičiuota“.

O kai iš žurnalų puslapių ir viršelių pasitraukia mūzos – ateina laikas medūzoms. Livetą Kazlauskienę tikra medūza pakankino dar prieš vasaros atostogų įkarštį. Šiltuosiuose kraštuose. Bet netruko šie nemalonūs gyviai įsiskverbti ir į mūsų vasarišką pramogų pasaulį.

Užtai mūsų šou verslo padangėse palengva įsitaiso visokie keisti veikėjai ir reiškiniai. Tai grupelė neapsiplunksnavusių paauglių meilę Lietuvai įrodinėja subtiliu tuštučių ir tuštukų stiliumi, tai lietuviška Eglija Fergė papučia lūpytes dėl interneto prarajon ir vėl nutekėjusių atseit erotiškų jos nuotraukų. Nutekino pats Ponas Nešaunusis Fergiusas, bet kam tai, išskyrus šiuos išgarsėti bet kokia kaina trokštančius sugyventinius, įdomu?

Bene didžiausias pastarosios savaitės skandalas – kad stipriąją verslininkę Eriką Santos prilupo jos kažkelintasis sutuoktinis. Bet ji nenusiminė. Išlėkusi iš namų be skatiko ir su šešiais vaikais (per Naujuosius metus), keletą mėnesių padepresavusi (taigi, persikeliam į kovą), dabar sėkmingai stojasi ant kojų, ir netgi ruošiasi įsukinėti mados verslą. Tiesiog neįtikėtini tempai. Ir per daug dvelkia fantazijos prieskoniu. Bet kaip atostogų romaną paskaityti galima.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
grazuole vasara
2011-07-04 09:01:07
va būtent... man vyyysiškai neįdomu, ką veikia medūzos... man svarbiau pasimėgauti vasara :)
Supertėtis
2011-07-03 14:59:52
O kas ką turi prieš supermamas?
Gabrielė
2011-07-02 00:07:44
Super super super! Nuostabus kokteilis! Puikūs pastebėjimai ir dar šaunesnė pabaiga! Ploju!

Pirmajai komentatorei: čia ne naujienų portalas, kad kas nors turėtų gaudyti Zvonkę/Bunkę/Ivanovą ;)