• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Knygos "Kelio pradžia" recenzija  3 

Autorius: Vaida Kavaliukaitė
2011-02-14 10:00:00

Knygos

Blogiausia Miley Cyrus autobiografijos dalis (taip taip, penkiolikmetė turi savo autobiografiją – pasistenkite, jog tai neišmuštų jūsų iš vėžių) – tai ne nesibaigiantys šūksniai tėčiui ir Jėzui, ar erzinančios banalybės, pasakojamos draugams bei šeimai, ar padėkos visiems (ir aš tikrai turiu omeny kiekvieną prakeiktą žmogų), kurie prisidėjo prie jos karjeros. Iš tikrųjų blogiausia yra tai, jog knyga, na, yra miela. Ji puiki, tikrai. Ir nepaisant milžiniško teksto, paveikslėlių skyriaus ir perspaustų „patarimų“ jos skaitytojams, stebėtina, tačiau knyga iš tikrųjų yra...gera. Dieve, kaip skaudėjo tai rašant.

Knyga prasideda, kai M. Cyrus pradeda lankyti šeštą klasę, tai yra, kai ji tik pradėjo dalyvauti atrankose Hanos Montanos vaidmeniui gauti. Miley pasakoja, kokia užguita ji buvo mokykloje, ir nors tai skamba kaip gryni tauškalai: „pažiūrėkit į mane, aš tokia atvira“, tačiau iš tikrųjų retkarčiais aš tikrai užjaučiau ją ir tikrai buvo miela skaityti apie tai, kad jos muzika (jei galima ją taip pavadinti) ir rašymas padėjo jai išgyventi sunkias akimirkas (nesiginčykite, tai tikrai buvo miela). Ji taip pat vapalioja apie tai, kaip jai buvo sunku gauti Hanos Montanos vaidmenį (prodiuseriai iš pradžių norėjo, kad ji atliktų kitą vaidmenį ar panašiai...iš tikrųjų nekreipiau į tai daug dėmesio) ir kokia jai svarbi yra jos šeima... Pripažinkime, apie tai skaityti yra tiesiog be galo nuobodu.

Ir nors ji gyveno, švelniai tariant, gan netradicinį paauglės gyvenimą, ji vis dėlto čiauška apie pirmąjį vaikiną ir paaugliškas dramas, kad parodytų, jog ji „tokia pati kaip ir jūs!“ Beje, mergaitė tiki Jėzumi, ir jei aš dar bent kartą išgirsiu, kokia ji „palaiminta“, kad turi galimybę koncertuoti ir „vaidinti“, prisiekiu Dievu, aš ją prismaugsiu. Kalbant visiškai atvirai, tam tikra prasme ji yra pakvaišusi, tačiau iš tikrųjų ji nėra bloga rašytoja. Toli gražu. Nesupraskite manęs neteisingai, aš norėčiau, kad ji tokia būtų, nes tuomet būtų žymiai smagiau ją suplėšyti į skutelius, o ne rašyti apžvalgą apie tai, kokia ji atrodo miela ir normali. Tačiau taip jau yra.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Emika
2012-02-23 23:13:01
Kaip tu drįsti rašyti,kad Ji yra bevertė ir nuobodi? Aš pati skaitau jau 20 kartų ir man tikrai nepabosta.Žinoma kiek žmonių-tiek nuomonių...Žinai kodėl ji tau neįdomi? Nes tu neesi jos fanė,kitaip tariant Smiler`ė.
inesa
2011-02-17 22:55:50
man patiko!
Emilija
2011-02-14 15:21:34
Primena kvaila paaugliska dienorasti si recenzija(jei galima pavadinti TAI recenzija)