• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

P. Coelho romanas „Alefas“ – perkamiausia knyga užsienio šalyse

Autorius: VAGA
2011-09-09 10:30:00

P. Coelho romanas „Alefas“ – perkamiausia knyga užsienio šalyse

Jau daugiau kaip dešimt metų Lietuvoje vienas populiariausių autorių Paulo Coelho sugrįžta su įspūdinga kelionės į save istorija – „Alefas“. Kaip ir pagrindinis skaitytojų pamilto romano „Alchemikas“ herojus, rašytojas išgyvena gilią tikėjimo krizę. Siekdamas dvasinio augimo ir atsinaujinimo jis nusprendžia iš naujo pradėti keliauti, eksperimentuoti, atkurti ryšį su jį supančia aplinka ir žmonėmis.

Leidęsis į kelionę po Afriką, o vėliau į Europą ir Aziją Transsibiro geležinkeliu, Paulo iš tikro pradeda kelionę, kurioje atgimsta jo energija ir aistra. Būtent tada jis sutinka Hilalę. Jauną talentingą smuikininkę, kurią jis mylėjo prieš 500 metų ir kurią baimės vedinas išdavė, taip pasmerkdamas save šiame gyvenime nerasti tikrosios laimės. Kartu jie pradeda mistinę kelionę laiku ir erdve, pasirinkdami kelią, kuris moko mylėti, atleisti ir išdrįsti nugalėti neišvengiamus gyvenimo iššūkius.

Nuostabus ir įkvepiantis „Alefas“ kviečia kiekvieną iš mūsų pergalvoti asmeninės kelionės prasmę: ar tikrai esame ten, kur norime būti, ar darome tai, ką norime daryti? 

Apie autorių

Paulo Coelho gimė Rio de Žaneire 1947 m. ir yra vienas skaitomiausių pasaulio rašytojų, kurio knygų parduota daugiau 135 milijonai. Visi jo romanai pelnė didžiulį populiarumą, o „Alchemikas“, „Veronika ryžtasi mirti“ ir „Vienuolika minučių“ tapo pasaulyje vienomis perkamiausių knygų ir yra išverstos į 73 kalbas. Autorius apdovanotas daugybe prestižinių tarptautinių premijų, nuo 2002 m. Paulo Coelho yra Brazilijos literatūros akademijos narys, 2007 m. paskirtas Jungtinių Tautų taikos pasiuntiniu. Jis pripažintas vienu geriausių mūsų laikų pasakotoju.

Nuo 1996 m. leidžianti  Paulo Coelho knygas leidykla VAGA pristato jau keturioliktąją autoriaus knygą lietuvių kalba. „Alefas“ yra knyga, kurią neužtenka tik perskaityti, ją reikia išgyventi.

„Mano kelionės tikslas nebuvo rasti atsakymą, kurį labai troškau išgirsti – keliavau, nes norėjau vėl būti savo pasaulio karaliumi. Mano pasaulis yra čia, aš vėl palaikau ryšį su pačiu savimi ir su visa mane supančia magiškąja Visata.”

Paulo Coelho


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus