• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

„Palmiros žvaigždės“: Gražus, sotus ir harmoningas. Kas?  3 

Autorius: Palmiros žvaigždės
2011-05-04 13:04:00

„Palmiros žvaigždės“: Gražus, sotus ir harmoningas. Kas?
Grožį, harmoniją, turto ir dvasios palaimą – visa tai rasite Jaučio Zodiake. Tiesa, gegužę Palmira Kelertienė žada savotiška dviejų ženklų priešpriešą: musvis dar lydės Avino dvasia – kupina stichiškos, laukinės prigimties, bei priešinga Jaučio dvasia – savotiškai sukultūrinta, prijaukinta. Jei Avinas – tai puikios idėjos, geri norai, nauji horizontai, tai Jautis – tų idėjų įkūnijimas. Apie Jautį ir jo savybes skaitykite žurnale „Palmiros žvaigždės“.

Kada Jautis bus laimingas? Žinoma, kad pavalgęs. Tad žurnale daugiau dėmesio skiriama maistui bei jo gamybai. Tiksliau vietai, kur gaminamas maistas – virtuvei. Jei ruošiatės įrenginėti virtuvę, būtinai įsigykite šį numerį su fengšui patarimais. Jei virtuvė jau įrengta, pasitikrinkite, ar viskas yra savo vietose.

Šiais laikais visi skuba, lekia ir ne viena tema yra skirta apie tai, kaip žmonės galėtų atsipalaiduoti. Tačiau dirbti yra būtina, ir nuo darbo mes nepabėgsime, tad kaip gi rasti tą aukso viduriuką: kad padirbtumėm, ir kad pailsėję būtumėm. Šią temą gvildena psichoterapeutė Dalia Mickevičiūtė.

Pamėgta kelionių rubrika kviečia visus apsilankyti Švedijoje - skandinaviško komforto šalyje. Sužinokite, ką dar, be uogienės, mėgo Karlsonas?

Jei turite draugų „jautukų“, net neabejodami pasakysite, kad silpnoji jų vieta – kaklas ir gerklė. Ir jūs visiškai teisūs: jei vaikas gimsta nuo galvos (pagal Zodiako ratą – tai Avinas), toliau eina – kaklas. Tad jogos namai „Vėjų fėja“ žurnale „Palmiros žvaigždės“ dalinasi patarimais ir pratimais, kaip stiprinti kaklą.

Kas gi dar yra Jautis? Jautis siejamas su materialine gerove, paprasčiau sakant – pinigais. Vienas dalykas yra einant rasti pinigų, kitas dalykas – juos pakelti sapne. Ką reiškia banknotai, monetos ir jų nominalai – apie tai sapnų rubrikoje.

Neleiskite laiko vėjais. Prasideda nuoseklus, ramus, rimtas darbas, taurinantis sielą ir kūną.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
eda
2011-05-07 13:14:17
as taip pat jautuke. Ir visu 100% pritariu MU:))
mu
2011-05-05 08:47:21
as jautuke ir pavalgyti tikrai megstu, bet gaminti...aciu, ne. Virtuve man nereikalingiausia namu dalis, gali but daugiau kaip paprastas dekoras :)))
Gabrielė
2011-05-04 13:49:15
oi kaip sudominot :)))))