• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Pavasario lygiadienį prasideda Voverės metai

Autorius: Palmira Kelertienė, žurnalas „Palmiros žvaigždės“
2012-03-01 16:24:00

Pavasario lygiadienį prasideda Voverės metai
Norint įkvėpti, reikia iškvėpti. Gilusis Zodiako iškvėpimas kaip tik ir įvyksta kovą, kai baigiasi Žuvų ženklas. O per pavasario lygiadienį, kaip prasideda Avinas, Zodiakas įkvepia!

Kovą mokysimės tinkamai iškvėpti ir įkvėpti, užsimerkti ir atsimerkti, išardyti ir pradėti statyti, paleisti ir paimti, atleisti ir padovanoti ateitį, užmiršti ir išplėsti perspektyvą.

Be to, šiais metais per pavasario lygiadienį prasideda ir Voverės metai. Pavasario lygiadienio šventimas – sena, priešistorinius laikus siekianti arijų tradicija. Senovės Persijoje pavasario lygiadienis tapo oficiali religinė zoroastriečių šventė Achemenidų imperijoje.

Per šį pavasario lygiadienį prasidės metai, siejami su voverės totemu. Tai Daenos metai. Daena zoroastiečiams reiškė tikėjimą ir sąžinę. Ši dievybė atitiko žmogaus vidinį pasaulį. Voverės metai patikrins mūsų tikėjimą, sąžiningumą, padorumą. Tad atsiskleis ne vieno tikrasis veidas: jei kaukė ir nenukris, ji taps akivaizdi. Vien įvaizdžio nepakaks, kad žmonės jumis patikėtų.

Blogiausia, kas gali nutikti Voverės metais, – tai rutiniškumas. Voverė rate – šiųmetė problema. Tie, kas kartosis, neieškos naujų kelių, sprendimų, individualaus savo kelio, papuls tikrai į užburtą pasikartojimų ratą, patirs pralaimėjimą.

Voverei būdinga atradinėti naujus pasaulius ir erdves: ji smalsi, judri, bet kartu ir konservatyvi, moka išsaugoti turimus rezultatus, dėl to kartais pradeda kartotis, atsiduria uždarame rate. Gimusieji Voverės metais yra itin sumanūs, apdovanoti aukštu intelektu, gerbia tėvus, senelius, gilinasi į giminės šaknis, dažniausiai puikiai žino giminės medį.

Voverės metų simbolinis ir jėgos daiktas bus veidrodis. Ženklai, susiję su juo, kaip ir burtai, bus itin reikšmingi, bet ir pavojingesni. Jei neturite įgūdžių, maginėmis apeigomis, kurioms reikalingas veidrodis, verčiau nerizikuokite. Tiesa, pasikabinti veidrodinį papuošalą, kaip apsaugą Voverės metais, rekomenduojama. Sapnai, kuriuose matysite savo atspindį veidrodyje, taip pat bylos apie realią jūsų sielos būklę. Gerai, jeigu atspindys gus gražus. Bet jeigu į jus iš veidrodžio pažvelgs senas, raukšlėtas veidas – tai ženklas, kad esate klaidingame kelyje, jūsų sąžinė gerokai prislėgta.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus