• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Pirmoji lietuviška lyderystės knyga įsiveržė į Ukrainos rinką

Autorius: Darius Radkevičius, Tomas Staniulis
2010-09-17 10:45:00

Pirmoji grožinė lietuvių autorių parašyta lyderystės knyga „Dievas, kvantinė fizika, organizacijos struktūra ir vadovavimo stilius“ šią savaitę pasieks Ukrainos knygynus. Novatoriška knyga, kurią šiemet išleido verslo konsultantas ir leidėjas Darius Radkevičius bei rašytojas ir komunikacijos konsultantas Tomas Staniulis bus pristatoma rugsėjo 15–17 dienomis Lvove vykstančios knygų mugės metu. Knygos vertimu į rusų kalbą, leidyba ir pristatymu rūpinasi viena iš didžiausių Ukrainos verslui skirtų spaudos grupių „Companion group“.

„Leidėjus iš Ukrainos suviliojo ir įdomus knygos turinys, ir patraukli forma. Džiugu, kad Lietuvai atstovauti tarptautinėje arenoje šiandien galime jau ne tik meno ar nuotraukų albumais, bet ir inovatyviomis vadybos knygomis“, – sako vienas iš lietuviškos lyderystės knygos bendraautorių Darius Radkevičius. Anot jo, Ukraina jau bus trečioji šalis, kurioje prekiaujama šia knyga – šiuo metu leidinį anglų kalba galima įsigyti „Amazon.com“ elektroniniuose knygynuose Didžiojoje Britanijoje ir JAV.

Pirmasis Ukrainoje leidžiamos knygos „Dievas, kvantinė fizika, organizacijos struktūra ir vadovavimo stilius“ tiražas yra 2 000 egzempliorių. Knygos leidimą parėmė stambi Ukrainos verslo grupė, užsiimanti logistika, distribucija ir nekilnojamojo turto projektais, – „Asnova Holding“. „Autorių bandymas sudėtingas temas pateikti paprastu, o kartu ir ironišku tonu duoda norimą rezultatą – atsipalaiduoja mintys. Neabejotina, kad tokia knyga ras savo vietą ir tarp mūsų verslininkų“, – rašoma knygos anotacijoje rusų kalba.

Gausiai iliustruotoje knygoje „Dievas, kvantinė fizika, organizacijos struktūra ir vadovavimo stilius“ demonstruojama, kaip hierarchinis valdymo modelis blokuoja pokyčius organizacijose. Lietuvių autoriai ne tik analizuoja ir apibendrina pasaulyje garsių valdymo teorijų „Lean“, „Six sigma“, TOC (Apribojimų valdymas) metodikas, bet pateikia ir „raktą“ joms atrakinti. Knygoje lyginamos Vakarų ir Rytų verslo kultūros modeliai, analizuojamos hierarchinės-piramidinės ir srautinės organizacijos, aptariami jų privalumai ir trūkumai. 

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus