• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Pirmoji lietuviška lyderystės knyga ragina laužyti verslo stereotipus

Autorius: eli.lt
2009-12-01 11:00:00

Pirmoji lietuviška lyderystės knyga ragina laužyti verslo stereotipus

Lietuvos knygynus dar šią savaitę pasieks pirmoji grožinė lietuvių autorių parašyta lyderystės knyga „Dievas, kvantinė fizika, organizacijos struktūra ir vadovavimo stilius“. Savo turiniu ir forma novatoriškos verslo pasaulyje knygos autoriai – du profesionalūs konsultantai Darius Radkevičius ir Tomas Staniulis. Stiprus autorių tandemas, knygą grindžiantis praktine patirtimi, ragina laužyti įsisenėjusius verslo stereotipus ir pradėti pokyčius, kurie organizacijoms ypač reikalingi krizės metu. Bendras autorių kūrinys išleistas lietuvių ir anglų kalbomis, jo sėkmės tikimasi ir tarptautinėse rinkose.

„Ligi šiol ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje pasigendama verslo knygų, kurios aprašytų ne tik naujausias metodikas, bet parodytų, ką būtent reikia pakeisti organizacijos viduje, kad pokyčiai taptų kasdienės kultūros dalimi“, – sako leidėjas ir netradicinio kūrybinio tandemo iniciatorius Darius Radkevičius. Anot jo, nuo kitų verslo knygų šis leidinys visų pirma skiriasi tuo, kad metodinės žinios jame pateikiamos ypač patraukliu grožinės literatūros stiliumi ir yra gausiai iliustruotas.

Knygoje „Dievas, kvantinė fizika, organizacijos struktūra ir vadovavimo stilius“ vaizdžiai parodoma, kaip hierarchinis organizacijų struktūros ir valdymo modelis blokuoja bet kokius pokyčius moderniose organizacijose. Skirtingai nuo kitų mokslininkų ir kitų tyrinėtojų, lietuvių autoriai ne tik analizuoja ir apibendrina pasaulyje garsių valdymo teorijų „Lean“, „Six sigma“, TOC (Apribojimų valdymas) metodikas, bet pateikia ir „raktą“ joms atrakinti. Knygoje lyginamos Vakarų ir Rytų verslo kultūros modeliai, analizuojamos hierarchinės-piramidinės ir srautinės organizacijos, aptariami jų privalumai ir trūkumai. 

„Šios knygos paskirtis – pakeisti įsisenėjusį požiūrį į tas tiesas, kurių tikrumu ligi šiol nedrįsome abejoti. Tai drąsus, vaizdus ir įkvepiantis eksperimentas, kuris gali tapti naujos kartos lyderių stalo knyga, ir ištisų organizacijų pokyčių katalizatoriumi“, – teigia Tomas Staniulis. Pasak jo, nors „Dievas, kvantinė fizika, organizacijos struktūra ir vadovavimo stilius“ yra skirta verslininkams, knyga turėtų patraukti ir valstybinių įmonių, nevyriausybinių organizacijų, universitetų, mokyklų, gydymo bei švietimo įstaigų vadovų dėmesį.

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus