• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Tobulos dainos paieškos

Autorius: „Versus aureus“ leidykla
2010-07-01 11:05:00

Tobulos dainos paieškos
„Versus aureus“ leidykla

Bekas spoksojo į jį apstulbęs. Po velnių, tas vaikiškas lietuviukas niekuo nenusileidžia Džimiui Hendriksui. Ak, ką čia! Jis pranoko Džimį Hendriksą. Vis dėlto jis lyg niekur nieko vaikšto po mokyklą, ir nė vienas žmogus nė neįtaria turint jį šitokių gabumų.


Dėmesio! Jei perskaitę aukščiau pateikiamą tekstą apie Džimį Hendriksą pranokstantį LIETUVĮ suabejojote savo rega, korektoriaus sugebėjimais ar straipsnio autoriaus psichikos stabilumu, nusiraminkite – viskas kaip turi būti, o minimas lietuviukas tėra naujo romano herojus. Tekstas, kurį ką tik perskaitėte, – tai ištrauka iš netrukus pasirodysiančio jauno, bet jau spėjusio sulaukti puikių vertinimų vokiečių rašytojo Benedicto Wellso romano „Paskutinė Beko vasara“.
Debiutinis Benedicto Wellso romanas – tai užburianti knyga apie muziką, meilę, draugystę, masinantį šlovės spindesį, scenos žvaigždžių tykančius pavojus, galimybę po patirtos nesėkmės gyvenimą pradėti iš naujo ir niekuomet neblėstančią laimės viltį.


Vieną dieną susitinka nuolat į meilės žabangas įklimpęs vokiečių kalbos ir muzikos mokytojas Robertas Bekas ir be galo gabus muzikantas, tikras vunderkindas iš Lietuvos Raulis Kantas. Mokytojas, išgirdęs gitara grojantį ir dainuojantį Raulį, nusprendžia, kad šis „nešlifuotas deimantas“ jam bus puiki proga sugrįžti į sceną ir susigrąžinti šlovę. Bet genialūs buvusios roko žvaigždės planai griūna: ir Bekas, ir Raulis turi paslapčių, kurios viską sudėlioja savaip. Netikėtai į įvykių verpetą įsiveržia juodaodis vokietis, senas Roberto draugas Šarlis. Visus šiuos skirtingus žmones draugėn suveda roko muzika. Negailestingas, jokių tabu nepripažįstantis šou verslo pasaulis dramatiškai laužo jų likimus.


Benedictas Wellsas gimė 1984 m. Miunchene, vaikystę praleido Šveicarijoje, pakeitė kelias internatines mokyklas Bavarijoje. 2003 m. išvyko į Berlyną, kur apsisprendė nestudijuoti ir atsidėti rašymui. Jo debiutinis romanas „Paskutinė Beko vasara“ (2008) sulaukė puikių kritikų atsiliepimų, apdovanotas Bavarijos premija (Bayerische Kunstförderpreis), o pirmasis knygos tiražas išpirktas vos per keletą mėnesių. Netrukus istoriją ketinama paversti filmu.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus