• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Žurnalas „Palmiros žvaigždės“ apie Avino ženklą  7 

Autorius: Palmiros žvaigždės
2010-04-02 10:12:00

Žurnalas „Palmiros žvaigždės“ apie Avino ženklą
Balandis – tai mėnuo, kai tvarkome aplinką, namus, ruošiamės Velykoms. Tai ir mėnuo, kai karaliauja Avinas, pirmasis Zodiako ženklas – ir vėl gimsta naujas zodiakinis ratas. Šiam ženklui ir jo stichijai skiriama daugiausia dėmesio „Palmiros žvaigždžių“ balandžio mėnesio numeriui.

Pagal senas astrologines tradicijas manoma, kad reikia skirti maksimalų dėmesį pozicijoms, kurių metu yra Saulė. O ji yra siejama su gyvybės, grožio ir ypač su kūrybiniais principais.

Kadangi balandžio mėnesį Saulė yra Avino ženkle, o Avinas siejamas su galva, tai yra pats tinkamiausias laikas pasirūpinti savo galva tiek estetiniu, tiek ir medicininiu požiūriu. Žurnale rasite patarimų, kokią šukuoseną jums pasirinkti pagal savo Zodiako ženklą arba pagal savo poreikius. Dabar pats laikas ieškoti sprendimų – nepraleiskite šio laiko!

Gyvenimo tempas greitėja sekundėmis. Sutikite, jog dažnai sakote „Viskas, nebegaliu...“ Todėl žurnalo skaitytojams pateikiame informaciją, kuri leis susipažinti su stresu ir kaip išvengti emocinio bei nervinio perdegimo.

Pagal fengšui filosofiją žurnale aiškinsimės, kuo mūsų namams yra svarbus aštuntukas ir kaip mes galime daryti įtaką savo namų gerovei. O pateiktas namų astrointerjeras leis nustatyti, kokio Zodiako ženklo namuose jūs apsilankėte.

Tradiciškai žurnale rasite Palmiros balandžio mėnesio horoskopus kiekvienam Zodiako ženklui, balandžio mėnesį gimusieji sužinos, kokie metai jų laukia, visus svarbius darbus ir operacijas planuoti jums padės Mėnulio kalendorius bei aprašytas planetų tranzitas Zodiako ženklais.

Žurnalas „Palmiros žvaigždės“ jau prekyboje – keliaukime Zodiako ženklais kartu!


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Svajonė
2010-04-10 08:34:17
Kokia teise turi ,,kurvinti,, kita asmenį yra toks posakis kuo pats kvepi tuo ir kita tepiū ,nepatinka nepirk visas pasaulis neturi būti Jūsų požiurio ,o ponia PALMYRA rašoma iš didžiosios raidės vargu ar tai Jūms suprantama ....
to skaitytoja
2010-04-10 01:34:33
Koks mokslas??? Ir prie kokiu mokslu grupes jis priskiriamas??? Palmyra yra kurwa. Tik ko gero net kurwos saziningiau pinigus uzsidirba, t.y. prekiauja realiais dalykais.
giedre
2010-04-07 07:59:58
palmira man patinka, visada tiesa pasako