Komentarai

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
12 3 4 5
aišku
2015-01-11 23:33:44
visų šaltumo priežasčių neišvardinsi, ir ne visas išspęsi. Bet kas liečia reikalus iš medicininės pusės - priemonių yra. Spedra manajam tikrai padėjo "susigrąžinti vyriškumą" ir pasitikėjimą savimi.
tiesa
2015-01-11 23:31:41
kalba eina apie mažas ir vidutines dozes (jos gali svyruoti nuo 50 iki 200 mg). Vartojant didžiausiomis leistinomis dozėmis, pertraukų reikėtų ilgesnių (bet visa tai pasakys ir specialistas, pas kurį lankotės - šeimos gydytojas arba urologas). Galima vartoti su maistu ar be jo - nesvarbu. Poveikiui tai didelės įtakos neturi.
R.
2015-01-11 23:31:03
Galima įsigyti bet kurioje vaistinėje. Suveikia greitai (per 15-30 minučių), poveikis tęsiasi pakankamai ilgai (6 valandas ir daugiau). Vartoti galima nors ir kasdien - tačiau negalima viršyti vienos dozės per parą.
Regina
2015-01-11 23:30:27
na, gal vyras tiesiog turi kokių nors problemų, todėl ir šaltas. Pavyzdžiui, manasis turėjo erekcijos sutrikimų, dėl ko labai kompleksavo. Jo santykiai su moterimis ilgai netrukdavo. Aš įkalbėjau kreiptis į gydytoją. Išsityrė, pasigydė, vaistus pagėrė - viskas susitvarkė. Apsiėjo ir be viagros - vartojo Spedrą (naujesnę ir daug saugesnę jos alternatyvą).
vyras
2014-08-13 16:11:19
Dėl neskambinimo patinkančiai merginai tas tai tiesa. Pats patinkančiai merginai jau 2 mėnesius neskambinu, nes nenoriu atrodyti beviltiškas. Čia tik tokia taktika, kad nepasirodyčiau priklausomas nuo jos, o iš tikrųjų tiesiog pasikalbėjimo su ja trūksta, bet to niekada kai ji mane mato nerodau. Dėl kitų punktų tai čia nuo kiekvieno skirtingai priklauso kokia viliojimo taktika. Aš dar mėgstu testuoti merginos elgseną kai esame kartu. Žiūriu kai esame kartu ir ji yra su draugėmis ar šiaip tuo metu negali prie manęs prieiti tai pastoviai vis trumpais žvilgsniais žvilgčioja į mane. Mėgstu daryti tokius patikrinimus.
andzela
2014-07-13 14:31:39
Vyrai nerodo demesio nes praranda susidomejima ...o gal pavarge o gal ne nori vyrai keisti nezino ko nori ...moterys turi but gerbiamos reikalingos apdovanotos demesio o del sexo vyrams sis dalykas svarbiausias uz viska jei vyrui uzenka visko lovoje jis ne eis ieskoti kitos :) cia labai sunku paaiskint kaip gyvrnimas eina
nesakysiu
2014-01-17 17:40:48
todel elgesi saltai nes patinka mergina jei nori atkreipti demesi nori kad jus tai nepamatytumet taiva keikveina mergina yra isimylejus ikaip cai gali buti jei bernai mokykloj atima telefona tranko per subenes aj nu taj va :) nes jei nori tavo demesio tesiog nesiupykit anto viakino kuris jums patinka:))
ne man
2013-05-06 15:10:18
kaip nekenciu tokiu straipsniu. Kas tokias nesamons raso, tai pagyvenusi senmerge. Jaunoms patinka salti macho, zinantys ko nori ir to siekientys vyrai. iki 25. Po sio amziaus joms bbz kas pasidaro smegenyse, pradeda mastyti visiskai kitaip >.> Ir tada reik demesingo, ramaus, gero. Iki 25 joms ramus yra NUOBODUS. Viskas paparasta. Daugelis nesutiks, bet kad ir nesutinkancios jus visos tokios esat. Jums patinka juos keist. Jai nepavyksta, susitaikot. Jai pavyksta, tampa nuobodus ir paliekat. Cia ne isvada, o realybe. Jusu smegenys jums diktuoja ka aryti, o ne jus pacios >.> Krc... nesvarbu
nesakysiu
2012-05-15 23:49:47
Praejo tie laikai "sexas tik po vestuviu" taip ir su jausmu rodymu. Moterims patinka "karsti vyrai" tai reiskia kuo tu busi didesnis macho tuo labiau jai patiksi. Draugavau su drauge 3 metus,buvo viskas pasaka. Pasaka buvo tol kol ejau ir dariau tai ko nederejo daryti. Buvau kaip ir priciuptas. Supratau savo klaida,ir daugiau taip nebedariau. Nuo tos minutes kai buvau istikimas tik jai,santykiai pradejo salti. Moterys nori kad vyras butu istikimas tik jai. Bet is tikruju jas domina visiskai priesingai besielgiantys vyrai.
LINA
2012-05-12 12:11:58
JEI SITAIP VYRAS ELGTUS BAIGCIAU BENDRAVIMA SU JUO IR VSIO. NES KAIP MAN ZINOT AR JIS MYLI JEI TYLI?
Irena
2012-05-04 00:27:27
nesamone nesamone, jei vaikinui patinki jis tau parodys, sukciauja ir slapukauja tik moterys, jei jis tau nepaskambino savaite tu jam nepatinki, jei nerodo demesio- atsibodai, jei nepraso numerio, reiskia nenori su tavim bendrauti,jei sako kad nepasiruoses vesti,reiskia nenori vestuviu su tavim,jei sako kad nenori vaiku, nenori tureti ju su tavimi, nereikia ant kaklo kabintis, nereikia skambinti, nereikia nieko vaidinti, jei taves nori, padarys viska kad gautu. vyrai paprasti ir nereikia interpretuoti ju elgesio, jei merginos mano kad jei nesulauke skambucio savaite laiko tai reiskia jus jam labai patikot, tai jus kvailos. as irgi kvaila buvau nieko cia baisaus, prigalvodavau jiems pasiteisinimu, (serganti mociute, avarija, nori atrodyti kietas, serga, ir t.t) taip nebuna, kai kas nors mane isimylejo, tai ir apie vestuves kalbejo, ir apie vaikus, ir skambindavo kasdien daug kartu, ir nebuvo jokios vaidybos, taigi baikit merginos jiems pasiteisinimus galvoti.
Minde
2012-04-21 15:13:18
Muzikai tai muzikai jums.. o nepagalvojate kad jūs pačios tokius išsirenkat? ar elgiatės taip kad bijoma kažko per greitai parodyti kad neliktai vienas ant ledo atskleides viska, atstumtas? kad nebūtai banalus, vienodas? kaip man buvo pasakyta, o jau tada ir daraisi šaltas..
Dažnai pagalvoja, kad mes toki, kad mes kitoki.. o pačios mus tokius jūs padarote. Ką bedarytai lieki galiausia kaltas, p.s. o ka jums tipo patinka kur šokinėja laksto aplinkui jus? kiša pinigus, mašinas, saldumynus ir ne tik tai.. visi esame skirtingi, visi vyri yra skirtingi ir ne visi lietuviai yra MUZIKAI, kaip tau atrodo Linda. Normalūs vyrai jau nesidemonstruoja visur, apsitupi kur jiems reikia ir gyvena laimingą gyvenimą.
Linda
2012-04-01 21:05:02
Lietuvos vyrai yra taip ukiskai pasakius MUZIKAI.
Vokieciai vertina moteris. Cia nereikia net lyginti. Jei lietuve su savo lietuviu vyru i Vokietija atvaziuoja, tai po menesio vyras vienas, kaip muse kandes, namo grizta. Paskui moteris cia begiojama ir vertinama.. Drasiau moteriskes. Galvas aukstyn.
dum bum bum
2012-03-26 11:51:15
Neimanoma apie visus kalbeti pagal keliu nomuone,esame invidualybes ir kiekvienas kitaip elgiasi. Jei vyras neskambina savaite,tai nebutinai reiskia,kad naudoja kaskokia taktika, beto moteris taipat gali paskambinti, negi tik vyrai turi rodyti iniciatyva.. Del sexo, tai labiau vertinu kokybe nei kiekybe,asmeniskai man koks 3-4kartas nebera toks malonus kaip antras su pirmu neliginsiu o jei para lovoj prasivolioti,tai nebent po menesio, tiesiog reik jausti saika. nors cia matyt su metais susije, 20ties norejau pastoviai.. Cia siaip-(jei mergina nori per savaite pora kartu, reiktu vyram susimastyti, gal kaska daro ne taip, nenoriu cia girtis ar ka bet tokios nesu sutikes.)
bu
2012-03-21 14:09:48
parasyk man patenkinsiu tavo nora :D
12 3 4 5