Komentarai

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
man
2012-07-15 12:19:45
man atrodo, kad kai vyras taip elgiasi, reikia imti padeti i savo rankas, nes jei leisies, tai manipuliuos tavim kas nores ir kaip nores.
Susikuri taisykles, pvz pries kiek laiko gali tartis del pasimatymo, nes kitu atveju busi uzsiemus. Poto susitari tiksliai, kada susiskambinat, jei zmogus uzmirsta ar nevykdo pazado, nu tai tada pasekmes buna. nereik apsileist.
LIA
2012-07-12 23:21:26
Turiu toki 'drauga' kuris butent taip ir elgiasi kaip parasyta straipsnyje. Labai idomu paskaityti ka toks elgesys parodo is tikro, nes kartais tikrai uzknisa nezinoti ka galvoti . :) bet dabar turiu bent jau bendra supratima :)
lol
2012-07-11 18:13:34
Dėl to, kad vyrus valdo seksas, galėčiau paprieštarauti. Man jau 22 m. , tačiau neturėjęs nei lytinių santykių, nei moters. Ir ką? Gyvenu toliau kaip normalus žmogus nedarydamas iš to tragedijos. Keisti man tie žmonės, kurie galvoja, jog būnant 22 ir dar neturėjus sekso, yra nenormalu. Todėl teigti, kad visus vyrus valdo tik seksualiniai instinktai yra klaidinga, nes ne visus būtent tai valdo.
Ir dar kas man labai nepatinka, tai, kad vyrai didžioji vyrų dalis labai kreipia dėmesį į visuomenės nuomonę. Man visiškai neįdomu ką apie mane galvoja kiti žmonės, todėl man ir lengviau gyventi. O tiems, kurie nuolat kreipia dėmesį į stereotipų persisėmusią visuomenę - nelengvas gyvenimas. Dar to betrūko, kad visuomenėje paplistų vyriškumo samprata, kai vyras žemyn galva nušoktų nuo stogo. Garantuoju, dauguma vyrų tai ir padarytų, nes jie net savo nuomonės neturi, bet elgiasi kaip kiti liepia. Tai vat, vyrai, jei norit būti tikrais vyrais, tai turėkite savo nuomonę, nebijokit ką kiti apie tai pasakys ir nesivadovaukit vien seksualiniais instinktais, nes atrodot kaip klusnūs šunyčiai.
K,
2012-07-11 14:14:41
Nuu dalis teisingo mastymo yra čia. bet dalis ir ne. Mano vaikinas nuo pat pirmų dienų tiesiai šviesiai sakė kaip jam patinku, tik pajuto kad įsimylėjo iškart ir pasakė, nepabijojo pasakyt ir kad manęs nori. BET taip pat visiškai nuoširdžiai pasakė kad jei tau nepatinku tai aš dėl tavęs nesidrąskysiu. nu vienu žodžiu, išliko išdidus ir orus būdamas atviras. taip kad manau idealus variantas. :)
fe
2012-07-11 09:14:39
nemegstu tokiu, kurie ikyriai skambineja ir lenda i akis kas 5 min, bet jei gaves mano tel nr vaikinas pasuks po geros savaites, tai as greiciausiai jo nenoresiu prisimint ir i pasimatyma su tokiu tikrai neisiu, nes tokiais atvejais pasijuntu lyg gelbejimosi ratas, kazkokiam neturinciam tuo metu ka veikt entuziastui, o nuobodulio sklaidytoja - ne mano profesija.