Komentarai

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
as
2010-11-28 13:52:08
As ir auginu viena vaika, noreciau ir antro, bet bijau kad antro vaiko gimimas neistumtu musu i varga, db gyvenam gerai, visko pakanka, o siais laikais yra sunku.tikra tiesa kai seima vos viena islaiko jau apie antra galvoja kad butu pazaist su kuo. ziauru
1 vaiko mama
2009-06-17 15:37:44
Aš auginu vieną vaiką, kuriam 4 metai. Prisiminus nėštumą ir gimdymą bei visus su tuo susijusius sunkumus ir nerimą, apie antrą nėštumą - ir minties bijau. Esu apsisprendusi, kad, jei jau matysiu, jog mano vaikui reikia brolio ar sesers, tai tik įsivaikinsiu. Ir ne leliuką, o ūgtelėjusį, kad būtų panašaus amžiaus su mano vaiku. Mane tiesiog stebina pasisakymai tų, kurie jau turi 2-3 vaikus, kad vienas vaikas - ne vaikas. Argi ne dažnai tų tėvų lūpomis kalba pyktis ir pavydas? Kad jie nesugeba tiek dėmesio ir laiko skirti vaikams, nei ta šeima, kuri turi 1 vaiką. Tegul mėto dabar daugiavaikės mamos mane akmenimis, bet jei šeima nuoširdi ir mylinti, ji bus Šeima ir turėdama 1 vaiką.O jei gimdoma tik tam, kad vaikas turėtų su kuo pažaisti - tokių vaikų man gaila.Nes vaikui reikia ne tik žaidimo draugų, bet labiau reikia tėvų meilės, supratimo ir nuolatinio bendravimo, ką gauti gali tik konkuruodamas su broliais ir seserimis, jei jų yra.
TIK SU 3 VAIKAIS TURESI KAM PALIKTI TURTUS
2008-08-29 09:14:25
SEIMA-turetu tureti,ne maziau kaip 3 vaikus,nes vaiku nebuvimo problema isryskes ,kada reikes palikti turtus-palikima.VIENAS VAIKAS-LAIKYTINA BEVAIKE SEIMA.po karo atsistojo ant koju tik tos seimos ir gimines ,kurios turejo 3 ir daugiau vaiku-visi kiti atvejai TEVAMS PASENUS =TRAGEDIJA ,nes 1 vaikas nepajegia padeti tevams ir perimti turtu.KIEK JAU TUSCIU BUTU IR NAMU STOVI RAJONUOSE IR DIDELIUOSE MIESTUOSE-tai vieno arba 2 vaiku seimu griutis -vienas i avarija pateko ,kita bankai uz skolas ar draugai patvarke ir 2 vaiku nebera-2vaikai TAI BEVAIKE SEIMA .
bagyra
2008-05-27 14:09:36
o aš noriu dar vieno..ir dar vieno.bet nepajėgsim išlaikyt.
Reda
2008-05-26 17:14:36
As tikrai ne pries seimas turincias viena vaika (pati greiciausiai tik viena buciau turejusi, jeigu ne netyciukas), bet man sis straipsnis pasirode kazkoks egocentriskas, tiksliau parasytas "ne is tos puses" siekiant uztarti tokias seimas. Kas cia per klausimas apie "radima jegu dar vienam vaikui"...tu jegu visada atsiranda, kada tas vaikas jau yra, kad ir ka galvotum sededama prie teliko ir kramsnodama chpsus dar pries pastojant. Arba "istiks finansine krize, nes pasiimta paskola brangiems daiktams" ...visu pirma, tokios krize del antro vaiko tikrai nebus, jeigu jau nusprendziama imti paskola Brangiems dalykams, o antra, butent del tokiu ale minciu ant mamu, norinciu tik vieno vaiko, ir "jojama". Jeigu jau straipsnis gina vieno vaiko seimoje pozicija, jis turetu ne apie finansines krizes kalbeti, o visiskai kitus, tokia nuostata ginancius dalykus. Tai yra tiesiog kiekvienos seimos apsisprendimo reikalas, o aplinkiniu klausimai - neisvengiamas dalykas (gal ir ne labai mandagus), kaip ir toms seimoms, kurios turi daugiau nei pora vaiku. Beje, aiskinti vaikui, kaip tau pasiseke, kad esi tik vienas ir tau nereikia su niekuo dalintis ir gi nusikalbejimas..juk galima ir kitu argumentu rasti, neskatinanciu vaiko egoizmo.