Komentarai

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
bella
2010-05-31 16:59:19
kalafijorai tu kalafijorai... geras nikas - kaip tik tau :))

niekas gi nesako, kad moterys tuštutės, kvailutės, kurvutės ir kitos -tutės. esmė ta, kad realiai, jei tu esi protinga moteris, tu tikrai nepermiegosi su šimtu vyru, eidama į darbą, tačiau kas darosi tavo galvelėje ir tai, kas vyksta filme - tai išlaisvina tavo fantazijas.

Kad ir kalbant apie pirmąjį SM - dedu galvą, kad ne viena iš mūsų yra pagalvojusi apie tokį baisų dalyką, kai tave palieka prie altoriaus. Kaip ir vyrai - galbūt yra sumąstę tokį dalyką, bet... neįgyvendinę.

Į filmą reikia žiūrėti kaip į filmą- realizuojantį mūsų uždraustas fantazijas ir svajones. Juolab, gyvenant tokioje LT, kur kalafijorų ne vienas ir ne du auga...
Ulla
2010-05-31 16:18:36
Nesuprantu, ką ten "įkirsti"... Čia koks filosofinis traktatas?
kalafijoras
2010-05-31 15:34:51
na, pac serialas, man nelabai suprantamas - zavimasi keturiom senom, baisiom (100%!) bobom, kurios svelniai tariant yra paleistuves?! o dar straipsnio pradzioj parasyta, kad uz tai ir dekot reikia !?!? as pack aip vyras nesuprantu to laisvo gyvenimo stiliaus, o cia dar dekot kad ir bobos kurvom patampa :DDD jau jo, tikrai yra uz ka dekot... :D
seip, jei pa tinka tegu ziuri tos moteriskes tokius filmus, nieks nevercia ju ziuret zvaigzdziu karu taippogi, bet esme, kad atbunka nuo tokio filmo, issikreipia realybes jausmas, pradeda sakyt, kad toks filmas ikvepia pasitikejimo, nors mano manymu jis tik nusmugdina motery zemyn... :) aisku, sutikes ir protingu moteru buvau, kurios moka ir si seriala ziuret, ir atskirt ji nuo realybes ;)
Arvydas
2010-05-31 15:33:49
Taip, nežinau kodėl .Bet jei leidža galimybės nepraleidžiu.
:)
2010-05-31 13:31:03
p.s. keisciausia, paziurejus serjala ar filma,be proto trokstu aukstakulniu ir nesvarbu ar patogu bet atrodo nesiociau ir nesiociau:) man taip grazu:)